Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kezdő wicca vagyok és egyenlőr...

Althi kérdése:

Kezdő wicca vagyok és egyenlőre egyedül gyakorlom a vallást. Eddig max 5 szertartást tartottam . Tudnátok adni tippeket és mesélni a ti szertartásaitokról?

Figyelt kérdés
bármilyen wiccával kapcsoltaos tanács jó lenne

2015. febr. 27. 19:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szlovákiában élek -Komarno
2015. febr. 27. 20:47
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Én testvéremnek tekintlek téged, amíg jók a szándékaid (vagy javítható vagy) :)

És egyáltalán nem érdekel, hogy milyen nemzetségű vagy.Mindentől független teljesértékű ember vagy (de simán elfogdnak magyarnak is, ha szeretnéd).

Itt sem mindenki kedves, de azt remélem utolér téged a szerencse, boldogság, szeretetet, sok-sok tudás és amit csak kívánsz:)

2015. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Én csak wiccelődni szoktam a haverokkal, ez nevezhetjük szertartásnak?
2015. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nevezhetjuk :D

Nagyon szepen koszonom,hogy kedves lettel velem! Nekem ez sokat jelent !!! :)nincsenek rossz szandekaim,csak az eletem nagyon ... Negativ ,es szeretnek egy kis poitiv energiat nyerni... Remeltem hogy ebbena vallas segit es mas dolgokban is

2015. febr. 27. 21:10
 15/22 Legoman ***** válasza:
100%

Bocsánatot kérek tőled, ha valami rosszat írtam, de nincs olyan, hogy kezdő wicca vagy profi wicca. Csak wicca van. Közösségen belül vannak még rangok.

Hidd el, hogy gyorsan megtanulod ezt a nyelvet. :D Kívánok neked minden jót a mi kis hazánkban. :D

Ha van kérdésed nyugodtan írj, hátha tudok rá válaszolni. :)

Egyébként milyen szertartásokat végeztél?

2015. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon koszonom !!! :)

Igazabol en egyetlen szertartas ismerek egyenlore. Amikor elkeszitjuk az oltart ,meghivjuk az eroket aztan pedig erossen koncentralunk arra hogy kifujjunk minden negativat es bevonzunk minden pozitivat. Ennyi ... Ezert kertem a segitsegeteket,mert remeltem hogy tudtok valamit javasolni a szertartasokkal kapcsolatban :)

2015. febr. 27. 21:24
 17/22 A kérdező kommentje:
100000x kedvesebbek vagytok,mint az itteniek
2015. febr. 27. 21:41
 18/22 anonim ***** válasza:
4%
Te jó isten....
2015. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"100000x kedvesebbek vagytok,mint az itteniek"


Hú, akkor ott nagyon durva lehet. Sajnálom, hogy kérdéssel felelek, de miért pont a wicca vallással akarsz javítani az életeden?

2015. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Mert tetszik a vallas tisztasaga

Nem alszentek az emberek ,mint egyesek mas vallasokban ( a sajat ismeroseimbol indultam ki, akik folyton rosszat akarnak masoknak aztan elmennek gyonni es azt hiszik ennyivel el van intezve..senki ne vegye magara) itt vagy hiszel vagy nem ... Es mindig vonzott a magia :)

2015. febr. 27. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!