Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a seika tanden (alhasi...

Mi a seika tanden (alhasi egyetlen pont, seika-no-itten, dantian, tantien. Stb. nevű pont) megérzésére a legjobb, legegyszerűbb gyakorlat, amit egyedül is elvégezhetek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ!
2010. dec. 23. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
térdedet berogyasztva, kb mintha ülnél, kezedet a hátad mögött kinyújtva összeérinteni, egyenes háttal. a nagymesterek ezt több méter magas cölöpökön végezték, több órán át. egyébként az igazi erő nem így, és nem sátánon keresztül érkezik, hanem Istentől a bibliában leírtak szerint.
2010. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi! Van erről valami leírás, ill. hogy ezt hogyan végzik pontosan, részletesen, miért van ez hatással a pontra?

Sátáni...? Nem mindegy, mit miért, milyen cél érdekében teszünk...Az pedig, hogy Biblia...Nem mindenki ugyanazt az utat járja...ezért színes a világ. Ha csak egy úton lehetne eljutni valahova...


Üdv!



Boldog Karácsonyt!:)

2010. dec. 24. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
vajon mindegy-e, hogy mi honnan származik? döntsd el magad: kapsz ajándékba egy nyalókát. örülsz neki? később megnézed a házad előtti térről készült felvételeket, és kiderül, hogy az ajándékozó az árokból szedte fel a nyalókát, amit a felvételek tanúsága szerint 1 hónapja dobott valaki az árokba, mert rátüsszentett, és ezt a nyalókát a házad előtt álló szemetesből kiszedett alufóliába csomagolta be. vajon MINDEGY, HOGY MI HONNAN SZÁRMAZIK, a véleményed szerint?
2010. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szervusz!


...de Te honnan tudod, hogy mi honnan származik?

Én nem tudom. Szerintem (majdnem) senki nem lehet biztos benne. Az egy dolog, hogy az ember mit tapasztal. A másik egész máshogy tapasztalja ugyanazt.


Erről beszélni sokat lehetne és vitázni, de aggyal sehova se jutnánk. Szeretem látni, hallgatni azt az embert, aki tapasztalt valamit, ami neki (nem feltétlen! kellemes, ezt hozzá teszem) adott valamit. Akár kellemetlen volt is először, akár nagyon kellemes, de fejlődött tőle. Nekem nem probléma, ha valaki úgy érzi megtalálta a saját útját. Azt kevésbé, ha valaki azt állítja, ez az egyetlen jó út, vagy azt, hogy ez és ez rossz út. Még ha rá nem is úgy hatott... A lényeg, hogy az ember egy úton ne menekülésből járjon, hanem azért, mert ott sejti a boldogságot és a FEJLŐDÉST!

2010. dec. 24. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon jól mondod, egyetértek. emiatt figyelmeztetlek én is, ügyesen rátapintottál a lényegre. Isten segítsen neked alázatosnak maradni.
2010. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"...az ember egy úton ne menekülésből járjon, hanem azért, mert ott sejti a boldogságot és a FEJLŐDÉST!"


Boldogság csak Istentöl jöhet.

Ha Öt követjük, Öt akarjuk.

Nagyon fontos, hogy tudjuk, mi honnan jön!

Az ördögtöl is jönnek dolgok, melyek elsöre kellemesnek tünnek és nagyon csábítóak.

A kölönbség csak az, hogy az ördög nekünk, embereknek, MINDÌG csak rosszat akar...

2011. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!