Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tennél ha valaki szerelmes...

Mit tennél ha valaki szerelmes lenne beléd és azzal vádolna a hátad mögött, hogy szerelmi kötést csináltál és amiatt van?

Figyelt kérdés
És te is szerelmes lennél bele de ő meg egyfolytában szemétkedne veled az ostobasága miatt.
2015. nov. 15. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kiröhögném.
2015. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki a hátam mögött nem tudok szerelem kötést csinálni. Fizikai képtelenség, hogy anélkül tudnék csinálni valamit, hogy én ne tudnék róla.
2015. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igazából én is kinevetném.Ostobaság.Tisztelet aki végig csinálta és sikerült neki,de erősen kétlem.
2015. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Legoman ***** válasza:

Ha szerelmi kötést hajtottál volna végre rajta, akkor az illető kúszna utánad, és nem gondolkozna azon, hogy miért szerelmes beléd.

Ha tettél volna rá, akkor nem viselkedne így, és nem vádolna, hanem mint írtam folyton neked kedveskedne, és minden jót és szépet mondana rólad. Azután, ha túl sok hatás éri, és nem foglalkozol vele, és nem elég erős az illető, akkor már belehalt volna ebbe a mágiába.

2015. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha az lenne nem csinalna ilyet.. Akkor semmi massal nem torodne csak veled. Ennyi. En tuti pofánröhögném.
2015. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem létesítek baráti vagy szerelmi kapcsolatot idiótákkal, így ilyesmi nem történhet meg.
2015. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Fish1 ***** válasza:

Megkérdezném, hogy szerinte azt hogy kell csinálni.

Aztán azt, hogy miért nem vállalja a felelősséget az érzéseiért.

2015. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Idiótákba nem vagyok szerelmes. Ha valaki megváltozik, az már a rosszabb eset. De az idiótákat tudni kell elengedni.
2015. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kiröhögném, bár nem hiszem, hogy ez megtörténne velem:D
2015. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2015. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!