Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánisták imádkoznak...

A sátánisták imádkoznak Sátánhoz? Itt vannak sátánisták? Írjátok már le hogy milyen nézeteitek vannak, hogyan gyakoroljátok a vallásotokat, az is érdekel hogy hány évesek vagytok és hány évesek voltatk amikor elköteleztetétek magatokat Sátán mellett

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat :)

2015. dec. 17. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A Titkos Tanítás könyvéből egy töredék:


"Amikor (adatik az, ami van, és) Sátánra nézel, lásd sugárzó, ragyogó fénynek; egy pontból áradó forrásnak, Földön és égen túli ragyogásnak!"

2016. febr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"A fényben álltam és a fényben jártam. Leestem és emberek között emberré váltam. Ama ragyogó csillagként zuhantam alá egyetlen pillanat alatt.Alázuhanván találtam magam testben, mint egy istentől elrugaszkodott börtönben. Most integrálni és felépíteni kell magam, hogy elfoglalhassam régi helyemet (újra birtokomba vehessem az eget).“
2016. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
„Ha mondanám az igazságot, ez a világ tiltakozván tiltakozna, mert nem bírná el. Itt az aranyfény keveredetten örvénylik sárral és az, aki sárból való, azt hirdeti magáról, hogy birtokolja a színarany fényt és a beléfoglalt tudást, az Egyiptomból való ősi és tiszta ragyogást.“
2016. febr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
„Az első (kis és hamis) avatásomat szennyezetten kaptam, de eljő az idő, hogy ott állok majd a Napban.“
2016. febr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igen, szoktunk imádkozni Sátánhoz. Mindíg meg hallgat és válaszol is ha van kérdésem (telepátiával). Én pl. A Spirits Of Eridu oldalról csináltam, meg nézheted azt az oldalt is. Én 13 éves voltam mikor elköteleztem magam Sátán mellet. Igen tudom, de örülök hogy ilyen korán meg leltem az igazságot. Azóta sokkal jobb lett az életem.

Üdv

2017. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!