Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom előkészíteni a...

Troll1108 kérdése:

Hogyan tudom előkészíteni a saját testsúlyos edzést? (részleteket a kérdés alatt)

Figyelt kérdés
A munkahelyemen épült egy konditerem a dolgozóknak, van mindenféle súly meg gép ami egy jól felszerelt konditerembe kell, meg vannak saját testsúlyos edzéshez is eszközök. A baj az, hogy nem igazán megy sem a felhúzás, sem a tolózkodás, fekvőtámaszból egyszerre max. 20-25 megy, viszont engem ez az edzésforma érdekel jobban. Milyen gyakorlatokkal lehet ezeket fejleszteni, esetleg elő lehet -e készíteni ezeket a gyakorlatokat készíteni súlyokkal ill. gépekkel, vagy akár azok nélkül?

2014. jún. 10. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
fegyencedzés címû könyv, nem kell szentírásnak venni mint azt trszik sokan, de jól rávilágít, hogyan kell felépíteni egy gyakorlathoz, hogy meg tudd csinálni.
2014. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, még nem hallottam róla, hogy ebből könyv is van! Esetleg tudsz egy oldalt ahonnan le tudom tölteni, hogy a keresgélős részen átugorhassak?
2014. jún. 10. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
fegyencedzés pdf googliba és az elsõ link.
2014. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A kérdésedre a válasz:

Nem hogy alap izomzat, hanem egy komoly funkcionális erőszint, fitt forma elérhető.

2014. júl. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!