Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha nem létezne okkultizmus,...

Ha nem létezne okkultizmus, miért érezni a boszorkányok, wiccákon a sötét kisugárzást?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy barátom kollegájával. Normális embernek tűnt, viszont ami zavaró volt, hogy sötét, mély gonosz kisugárzást éreztem mindvégig belőle. Nem maga az ember volt gonosz, hanem belőle áradt egy feketeszerű, sötét, rossz benyomást keltő sugárzás.


Olyan mintha fekete szín áradna belőle, csak látni nem lehet, de érzed. Egy idő után kiderült, hogy a férfi wicca boszorkány egyesület tagja és aktívan járnak varázsolni és egyb összejövetelekre. Ezt a sötét kisugárzást, csak boszorkányokon, romákon éreztem, viszont átlagembereken irodai dolgozókon is, ha gonosz volt, sosem éreztem ilyet. Miért?



2016. ápr. 17. 15:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Milyen érezni a sötét gonoszt? Le tudod írni?
2016. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem létezne okkultizmus, nem léteznének boszorkányok, wiccák.

Ha ők nem léteznének, nem létezne gonosz kisugárzásuk sem.

.

Milyen érzés a fekete szint érezni, hiszen a fekete nem más, mint minden szin hiánya?

2016. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
95%
Ez furi, én is észrevettem már, h a mágiával foglalkozóknak van vmi különleges kisugárzásuk, de én ezt nem mondanám rossznak. Én általában jól kijövök velük.
2016. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
79%

már ne is haragudj de én boszorkány vagyok és semmi rossz negatív kisugárzásom nincsen... ellenben pozitív erőteljes nagyon is..

A gonosz rosszindulatú embereknek van olyan kisugárzása és a boszorkányok között is vannak ugyanúgy jó és rossz emberek is..

2016. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
1%

" a boszorkányok között is vannak ugyanúgy jó és rossz emberek"

Nem.

A boszorkány a negatív, ártó, kártékony erőre való kifejezés. Lehet össze-vissza kavarni a szavak jelentését - de attól elmebetegek leszünk mindahányan, tehát nem érdemes.

2016. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
97%
5-es akkor nagyon nagy tévedésben vagy mert ez nem igaz
2016. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
30%
jaja lehet érezni a gonoszt egy középkori kinzó ha te ép vádlot voltál eléggé érezted hogy gonosz
2016. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
A boszorkányság inkább a mágia használatának színvonalát jellemzi, mint az emberek beállítottságát, akik boszorkányok. A keresztény felfogás szerint persze csak rossz emberek lehetnek boszorkányok, akik ördögökkel, meg hasonlókkal paktálnak, és ez időnként valószínűleg igaz is. De maga a boszorkányság inkább a színvonalat határozza meg. Az akaratot szertartásokkal támogatják, szabadon élnek tudatmódosítókkal, és nem sokat foglalkoznak a mélyebb értelem keresésével, amíg valami úgy működik, ahogy akarják. Viszont ettől nem lesznek sem jók, sem rosszak, a cselekedeteik határozzák meg, milyenek. Ha belegondolsz, mindig éltek remeteként, vagy a társadalom peremén olyan javasasszonyok, akiket boszorkánynak tartottak, de inkább a közösség javát szolgálták, mint hogy ártottak volna.
2016. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
13%
6-os nem érdekel a magukat cuki bosziknak, avagy csudajó kisugárzású jó boszorkányoknak a véleménye a szavakról és az értelmükről, és az igazságról.
2016. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
17%
Könyves Kálmán már 900 évvel ezelőtt megmondta, hogy boszorkányok pedig nincsenek. Jó lenne, ha ennyi idő után már sikerülne mindenkinek felfogni.
2016. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!