Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha nem létezne okkultizmus,...

Ha nem létezne okkultizmus, miért érezni a boszorkányok, wiccákon a sötét kisugárzást?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy barátom kollegájával. Normális embernek tűnt, viszont ami zavaró volt, hogy sötét, mély gonosz kisugárzást éreztem mindvégig belőle. Nem maga az ember volt gonosz, hanem belőle áradt egy feketeszerű, sötét, rossz benyomást keltő sugárzás.


Olyan mintha fekete szín áradna belőle, csak látni nem lehet, de érzed. Egy idő után kiderült, hogy a férfi wicca boszorkány egyesület tagja és aktívan járnak varázsolni és egyb összejövetelekre. Ezt a sötét kisugárzást, csak boszorkányokon, romákon éreztem, viszont átlagembereken irodai dolgozókon is, ha gonosz volt, sosem éreztem ilyet. Miért?



2016. ápr. 17. 15:20
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Igen, az lehetséges.., ha rossz előérzeted van kerüld el őket. Imádkozz Jézushoz, Máriához és kérd az őrangyalod segítséget.
2020. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa én is gyakorlom a mágiát, mégsem ódzkodnak tőlem a kisgyerekek állatok, vagy bárki más, sőt. A közeli b barátaim említették is párszor hogy kellemesen érzik maguk a közelemben.

Az, hogy összefutsz pár esetleg rosszindulatú vagy rossz hangulatú emberrel amit megérzel, az nem jelenti azt, hogy kapásból félned is kell az összes boszorkánytól vagy romától.

Elszomorít a tudat hogy az emberek elítélnek olyanokat is akiket még csak nem is ismernek. Meg úgy alapjáraton ez az "imádkozz ha elmentél egy boszorkány mellett" mentalitás. Mit akarna egy boszorkány egy tök random embertől mégis? Azt hiszitek gyerekeket eszünk a szabadidőnkben meg légvételenként szórjuk a rontásokat vagy mi?

Rontást rakni valakire macerásabb mint amilyennek a laikusok gondolják, csak nem hiszitek, hogy a 80%-unk ennyi energiát pazarol a haragosaikra...

2020. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom. Nállam pont az ellenkezője van! Körülöttem szeretnek lenni az emberek, állatok.

Szerintem ez minden embernél van, aki nagyon gonosz meg aki kiemelkedően kedves azokat én is szoktam érzékelni, de sosem gondolkodtam, hogy vajon ők is foglalkoznak ilyen dolgokkal...

Viszont örülj neki, hogy képes vagy erre! Lehet fejlesztened kéne magad! Ha ezelőtt nem foglalkoztál ilyenekkel, lehet veled született adottságod van. Sok negatív ember és a róluk átkúszó negativitás elkerülésében hasznodra válik.

2021. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!