Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha keresztény vagyok, bűn a...

Boldi3 kérdése:

Ha keresztény vagyok, bűn a Wicca vallásban hinni? Csak mert nagyon érdekel ez a természetvallás.

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 17:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már ilyen Jehova Tanúi szintű elmebeteg szektás baromságok, hogy nem szabad Harry Pottert nézni mert Isten (vagy Jahve vagy melyik dilis csoport éppen minek nevezi) számára a varázslat utálatos dolog.
2016. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Na jó...

A vége butaság ....

Ha érdekelnek és olvasok az okkult tudományokról azonnal a pokolra jutok??

Ez butaság....

2016. jún. 13. 20:44
 13/22 anonim ***** válasza:

Az egész vallás egy nagy butaság, azt kéne valahogy felismerni. :D


De amúgy igen, a buta vallásod azt állítja amit írsz.

2016. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy Te más hitét butaságnak nevezed, miközben két összeegyeztethetetlen, egymással teljesen inkonzisztens világnézetben hiszel egyszerre.
2016. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a Wicca vallásban, csupán érdekes.
2016. jún. 13. 21:17
 16/22 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést, mi lenne ha hinnék benne?

Tudom nagyon idétlenül hangzik!

2016. jún. 13. 21:21
 17/22 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy mások döntsék el helyetted, h mit érzel bűnnek. Oké, megértem, h fontos a vallás, de minden vallás eredeti tanításait általában az évszázadok alatt eltorzították, emiatt sem érdemes hagyni, h dogmák által befolyásoljanak.


Szerintem Jézus nem ítélkezne a fölött, h érdekel a Wicca, talán még jó ötletnek is tartaná, hogy tág az érdeklődési köröd.

2016. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

[link]


Ennél többet nem kell hozzáfűzni a témához. Ha ezek után is érdekel a Wicca, elfogadom, de akkor Te, kedves kérdező, minden vagy, csak nem keresztény. Továbbra is ajánlom figyelmedbe a könyvet, amit mondtam. #9-es vagyok.

2016. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat
2016. jún. 14. 07:57
 20/22 homo ludensz ***** válasza:

Azt írtad hogy hiszel a természetvallásban.Ezt tévedés lenne szembe állítani a Teremtő Istenben való hittel. Miért?

Azért mert minden létezőt Ő teremtett tehát a téged körülvevő természetet is. Megteremtette és azóta is működteti így a természetvalláson keresztül a Teremtő Istent dicsőíted mert téged is Ő teremtett embernek aki öntudatára ébredt saját tudatának s így képes hálával gondolni a Teremtőhöz s imáiba foglalni a nevét.

2016. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!