Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek léteznek igazi...

Szerintetek léteznek igazi jósok vagy látnokok? Ha igen akkor így születnek vagy tanulják ezt a "képességet"?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert néha elég furának érzem magam (azért is mert feltettem ezt a kérdést) mert néha vannak megérzéseim.Kisebbek.Nem olyanok ,hogy megéreztem ,hogy valaki meg fog halni.Inkább csak ,hogy gondolok valamire és mondjuk abban a percben valaki ugyanazokat a szavakat mondja ki amiket ki gondoltam.

Meg vannak furcsa egybe esések is például ,hogy megnézek egy filmet és másnak hallom ,hogy arról beszélnek. Vagy ,hogy a filmből másnak az angol könyvemben megtalálom az a személyt akiről szólt a film.

Szerintetek ezek a kis hülyeségeim jelentenek valami?

vagy csak beképzelem?

Komolyabb válaszokat szeretnék :)



2016. júl. 27. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Léteznek.

Az embernek ez "alapvető" képessége.

Csak mindenki más szinten áll, fejleszteni kell.:)

2016. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Ezt nevezik egy közepes szintű, egészséges intuíciónak. Bárki képes rá és fejleszthető. Az igazi jósok, látnokok ezt intenzíven, magas szintre fejlesztik. De erre is képes bárki. Tisztelettel: egy igazi Jós.
2016. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Messier 64 ***** válasza:
12%
Léteznek! Ha nem léteznének, akkor a szélhámosok miből élnének? A képességgel születni kell. De gyakorlás nélkül a képesség nem sokat ér. Ha a másként látás képességével születik valaki, és ebben az irányban nem tesz semmit, akkor olyan mintha nem lenne semmije. Ha megtanul festeni akkor festő művész lessz. Ha megtanul festeni de nincs tehetsége, értsd képessége, akkor szobafestő lessz. Érted? Neked van képességed.Kicsit fejlettebb, érzékenyebb az észlelésed az átlagnál. Ez nem jelenti, hogy hülye lennál, vagy defektes. Csak azt, hogy más. De mivel két egyforma ember nincs, igy ez számít? Játszál vele, tesztelgesd a tudásod. Tedd föl a krdést: Na most kitalálom előre ...., megérzem, hogy ...... Tehát gyakorolj. Örülj a sikereidnek és ne dicsekedj velük. Az emberek rosszul viselik ha valaki olyat tud amit ők nem. Két módon emelkedhetsz a másik ember fölé, az első többé válsz mint ő, a második mód, hogy kirúgod alóta a lábát. Mivel a második mód a könnyebb, ezért a nagy többség, előszeretettel él ezzel az eszközzel. Vedd el a kedvét és nem derül ki, hogy neked ez nem megy. Tehát válogasd meg kinek mondod el tapasztalataidat. Sok sikert!
2016. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarom elhinni, hogy 2016-ban ilyen válaszok születnek. Ugyan, magyarázzátok ár el nekem, hogyan lehet megjósolni bármit is, hiszen, ha egyik nap 2 perccel vagy 2 másodperccel előbb, vagy később indulok el otthonról, már attól megváltozik a világ történelme! Nem akarom itt most levezetni, de egyszerű logikával kikövetkeztethető.
2016. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

"Léteznek! Ha nem léteznének, akkor a szélhámosok miből élnének?"

Nem léteznek. A szélhámosok meg amióta világ a világ, az emberi hülyeségből élnek.

2016. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Jáj, de útálom leírni: Műveld ki az erkölcsödet és látni fogsz te is mindent.
2016. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem is ugyanez szokott lenni. :)
2016. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 homo ludensz ***** válasza:

A "tisztán látó" a "tisztán halló" igen jó és frappáns kifejezés önmagunkra vagy valakire rámondani. Kérdés persze hogy ki mit ért ezen tulajdonságok alatt.Mit lát illetve mit hall ami megkülönbözteti a társaitól.

A múlt: megtörtént nem befolyásolható de megismerhető.

A jelen: a Most az ahogy éled te is én is és a látó is az életét.Változtatható mert elhagyhatod a húsevést,vagy sportolni kezdesz stb.

A jövő: egy lehetséges bianco váltó egy ígérvény ami csak körvonalakban elgondolás szinten kirajzolódik benned de jön egy fuvallat és eloszlik mint egy ködfolt.

Te ülteted el mint magot akkor mikor tanulsz s nem kábszerezel de módszeresen készülsz hogy mire a mag kicsírázik te képes legyél nevelni. Ez lehet a jövő ami akkor Most ként fogod megélni és később mint múltra tekintesz vissza.

2016. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Minden ember jósnak és látnoknak születik.

Csak vannak, akik tanulnak utána.

2016. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Messier 64 ***** válasza:

Szóval a jóslás lehetetlen, és butadág, értem. De azért nem baj, ha én más véleményen vagyok ugye? Két aprócska példa. A részeg férj hazatér, mire a feleség: - Te részeg állat, hát így kell haza jönni? Blabla. Mire a férj dúr egy nagy pofon. Nézzük csak, ez ugye először fordult elő, nem huszadjára. Véletlen se sejtette mi fog történni? Dehogy nem tudta, csakhogy automatikusan cselekedett. Másik. Józsika odamegy Pistikéhez és a fülébe súgja: - Igaz, hogy anyád egy utolsó .....? Mire Pistike üvöltve nekiesik Józsikának. A tanárnő meg mit lát az egészből? Hát azt, hogy az az átok Pistike már megint verekszik.

Az igazi jós nem a jövőt látja, hanem a múltat, és onnét következtet a jövőre. Ha ezt jól csinálja eredményes lesz. De nem tévedhetetlen! Nem ismerek egyetlen egy 100%-os jóst se. Ja jut eszembe autószerelőt, vagy focistát se. És mielőtt megkérdezitek nem járok jóshoz.

Még egy apróság nincs véletlen! Néha jó lenne, de hat nincs. Erre akkor fogsz igazán rájönni amikor elkezded az életedet tudatosan élni. Ha így jobban tetszik, figyelni.

2016. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!