Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan találtad meg a társad,...

Hogyan találtad meg a társad, és hogyan alakult a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Aki használt valamilyen mágiát, vagy vallási szertartást, hogy megtalálja a társát, az igaz szerelmét azokat kérdezem, hogy hogyan történt az első találkozás? Hogyan alakult később a kapcsolat? Akinek sikerült milyen szertartást használt?

2016. aug. 9. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem találtam meg a társam. Bár tudom ki az, de ő sose szeretett engem, pedig én halálosan szerelmes voltam belé, és azóta se, pedig már 8 éve. Ö volt a legszebb csaj a fél osztály szerelmes volt belé de mostmár nem olyan csini, csokot elértem nála 15 évesen, de pár éve szétválva már nem kellett és azóta már nemtom visszaszerezni, sokmillió pasija volt már meg minden stb.
2016. aug. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alkut kötöttem egy démonnal.
2016. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!