Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az Aerokinézis tényleg létezik?

Az Aerokinézis tényleg létezik?

Figyelt kérdés

#levegő #szél #Physiconesis
2016. okt. 29. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem.
2016. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

fantastic four ban az invisible woman kepes erre ha arra gondolsz


[link]

2016. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az ilyen varazslos filmekben miert verzik mindeg az orruk a varazslas utan?


ezekszerint agyi izkokkal kell varazsolni, csak nagyon erosen kell oket mukodtetni es ez okkoza az "agyverzest"

2016. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, több embert is ismerek aki tudja a szelet befolyásolni.
2016. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magam is szoktam szellenteni.
2016. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Létezik,miért ne létezne? Próbáld ki. Nézz egy halványabb felhőt és folyamatosan koncentrálj rá.Hamar el fog tünni.De ha a felhőkbe akarsz alakokat irni ahhoz nagyon erős aura szükséges és nagyon erős koncentráló képesség na meg rengeteg gyakorlás.Nincs lehetetlen! Csak akarni kell! Sok sikert hozzá! ;) Ha érdekelnek az ilyen dolgok,javaslom nézz körbe a spirits of eridun a letöltések között,vannak pdf fájlú könyvek,onnan gyakorolhatsz..
2016. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Argetlam válasza:
Létezik, de ne dőlj be mindenkinek. Tényleg van olyan, hogy általános légmozgást vél valaki a sajátjáénak. Ha érzed magadon a gyakorlat hatását (tenyér felmelegedése, érzelmi hatások, esetleg libabőr érzése). Én kiskoromban jöttem rá minderre, és egészen mostanáig nem akartam elhinni, hogy ennek a forrása én vagyok. Szóval egy kezdetben szkeptikus emberként ide jutottam :) Ha esetleg Te is hasonlókat vélsz felfedezni, akkor nyugodtan írj.
2017. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!