Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz, hogy 48 napig el tud...

Igaz, hogy 48 napig el tud távozni a halott lélek a túlvilágra, de ha nem teszi meg örökre itt ragad?

Figyelt kérdés

Már hallottam korábban is, azt hiszem a ZenitTV-ből Kovács Magyar András nemzetközi főtáltos (Guns & Roses, Yoko Ono gyógyítója) mondta, hogy :


"Minden embernek van szelleme. Amikor a Földre kerül, épít magának egy testet és megalkotja a lelkivilágát és éldegél, amíg meg nem hal. A halállal a szellem kilép a testből, s ezután negyvennyolc napja van arra, hogy átmenjen e túlvilágra egy fényalagútban.


Aki ezt elmulasztja, itt ragad. A túlvilági útra szolgáló energia gyárilag benne van a lélekben, de negyvennyolc nap alatt lemerül, mint a ceruzaelem. Akkor pedig bezárul a fényfolyosó és a lélek megreked a mi világunkban. " [link]


Gyakorlatilag, mindenki aki meghal 48 napig látja a fényfolyosót ? Ez igaz? Aki öngyilkos lesz, az is elmehetne, de inkább itt a Földön rágódik tovább a dolgain? Miért? Nem értem, hiszen azért lett öngyílkos, mert elege volt az Földi dolgokból és ha meghal inkább itt marad továbbra is. Miért?


Másik kérdésem, az lenne, hogy Magyar András Táltos, sokszor mondta, hogy olyan szellemekkel is találkozik, akik nem is vannak tudatában, hogy elhunytak. Katonák harcolnak tovább a csatatéren haláluk után, mert azt hiszik a csata megy tovább. Évszázadokig még ma is vívják a régi csatákat az elhunytak, ezért van annyi kísértet a várkastélyokban meg csatamezőkön. Az lenne a kérdésem, hogy miért nem tűnik fel a halottaknak, hogy egy fényfolyosó van a látóterükben 48 napig?


Azt is hallottam, hogy a démonok úgy keletkeztek, hogy a Földön vagy más égitesten, amikor meghaltak a gonosz lelkek látják a fehér fényfolyosót és érzik a "szűzanyácsaka" (így mondja a főtáltos) auráját és megijednek a büntetéstől, ezért inkább itt maradnak az anyagi világban. És mik lesznek belőlük ? Démonok.


Ezeket el tudnád magyarázni?


2016. nov. 1. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Annyira igaz mint a Jehova 1914.
2016. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Magam részéről azt sem tudom, hogy mi a Jehova 1914. Jehova az istent jelent, de mitől 1914?


Korlátozhatnánk a válaszokat a kérdésemre? Köszi ;)

2016. nov. 1. 14:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

48 napra van szüksége a léleknek, hogy átértékelje magában a leélt életét, gyakorlatilag újranézi azt, de nem "rágódik" és nem a földi emberi agyával, hanem lélek szinten. Ezután tud eltávozni. Ha ez alatt a 48 nap alatt megzavarják, pl hülye szeánszokkal, akkor itt ragadhat. Nincs köze a "fényfolyosóhoz".


Ha egy lélek más okból ragad itt, pl a halott katona, akit említettél, az többnyire azért van, mert úgy érzi, befejezetlen ügye maradt az életében és nem tud továbblépni.


A démonok pedig nem emberi lelkek, hanem démonok.

2016. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ozmium42 ***** válasza:
39%

Üdv!


Elmagyarázom...

Kovács Magyar András egy szélhámos.

Szellemek nem léteznek, a testeket nem a szellemek építik, és nem száll ki semmi halálkor.

Nincs semmilyen fényfolyosó, meg szűzanyácska meg démonok.

2016. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Egy lélek 42-48 napig rendelkezik annyi energiával, hogy átjusson a másvilágra. De ha itt ragadt akkor kísértetként végzi lidércként egy helyhez kötve. Minél tovább marad itt annál kevesebb marad meg belőle. Elveszíti az emlékeit csak néhány töredék marad meg, amiben kapaszkodik, és hogy itt maradjon másokon élősködik, mint egy szimbionta. Kovács Magyar András rosszul tudjar mert nem testet épít magának, hanem arcot.
2016. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

"Másokon élősködik, mint egy szimbionta"


Ezt nem egészen értem.

2016. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Ez nem annyira bonyolult. Az emberben megvannak a pozitív és negatív energiák és ezeken élősködnek. Ettől az ember frusztráltnak levertnek depressziósnak érzi magát. Ha egy megtévedt lélek élőskődik rajtad az egyensúly megbillen benned (itt negatív és pozitív energiákra kell gondolni) Mindegyik lélek egy testhez van láncolva, mert az a tápforrása, de az itt maradtaknak nincsen ilyenjük azért kísértik az embert. Némelyikük a félelmekből élnek ők a veszélyesebbek, belőlük már nem sok emberi maradt.
2016. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Egy lélek 42-48 napig rendelkezik annyi energiával, hogy átjusson a másvilágra."


Honnan lehet tudni, hogy ennyi időre van szükség? Ezt valaki elmagyarázná nekem?

2016. nov. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ezt olyanok jegyezték fel, akik kapcsolatban vannak a szellemvilággal. De hallottam, hogy ezek a feljegyzések fellelhetőek különböző vallások hitvilág között is. Lehet, hogy te szkeptikusan állsz hozzá, de vannak emberek, akiknek ez olyan természetes, mint a levegő vagy a gravitáció. Akik hisznek benne közelebb állnak hozzájuk, mint akik szkeptikusan állnak hozzá. Na nem azért amire gondolsz, hanem azért, mert az itt ragadt lelkeknek szimbiózisra van szükségük a hit pedig egy katalizátor, azzal hogy hiszel befogadod őket. Ez olyan, mint a negatív-pozitív pozitív-pozitív kapcsolat (itt mágneses vonzásra kell gondolni nem párkapcsolatra) Szóval, ha már egyszer is befogadtad őket onnantól fogva fogékony leszel rájuk. Ezt a kapcsolatot lehet növeli mesteri szinten különböző módszerekkel, de az már egy másik történet.
2016. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9# köszi a választ. Nem arról van szó, hogy nem hiszek, csak azért kérdeztem, mert nem tudtam.

Nem vagyok jártas a témában, mert ha ilyesmikről kezdek olvasni, utána nézni, akkor este félek, mert úgy érzem, mintha lenne még rajtam kívül más is mellettem, aki figyel. De az ilyen témák nagyon érdekelnek. :D

2016. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!