Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki aki jártas démonismeret...

Valaki aki jártas démonismeretben és hasonló dolgokban az írna? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon érdekelne a dolog, természetesen csak elméleti szinten. Érdekel minden ami az okkultizmushoz köthető, bárkinek bármilyen tanácsát szívesen fogadom, akár egy könyvet ajánl akár saját tapasztalatokat oszt meg velem. Előre is köszönöm :) 18/L

2017. febr. 5. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Jól vigyázz! Amivel foglalkozol ,az foglalkozik veled...
2017. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Első: Régen nem igazán tudtam hová tenni amikor ezt hallottam (mert, hogy többektől hallottam), aztán bizony megtapasztaltam miről is szól ez.
2017. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Az elsőnek bizony igaza van, ha ilyesmivel akarsz foglalkozni akár csak elméleti szinten, védened kell magad. A másik dolog, hogy a démonológia elég magas foka a mágiának, nem hiszem, hogy ezt a tudást, az elméletit is beleértve, csak úgy dobálná bárki a közösbe, mert téged érdekel. Bocsi. :( (Ezért, jó tanács, ha mégis kapsz információkat, vagy hallasz, olvasol a témában, ne vegyél mindent készpénznek, akiknek félinformációik vannak, azok sokkal szívesebben kiadják, mint akik tényleg járatosak ezekben a dolgokban, netán tapasztaltak.)
2017. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Én rendszeresen szoktam szexdémonokat idézni, ha kanos vagyok. Egyelőre még csak a lelkem 12.7%-át kellett eladnom, szóval még többségi tulajdonom van a lelkem fölött, de már van tapasztalatom a témában. Írj, ha többet szeretnél tudni!
2017. febr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még a nevét se írd le,ne foglalkozz vele!A szolgája leszel amíg élsz.Azt hiszitek ez egy játék,aztán irogathatod,hovy van bennem valami,hogy lehet kiűzni!?
2017. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

T͘ͅo̼̙̫̳̦̪ ̲̯̮̤͙̱̙į̭n̲̯̰̹͕͢v̖̫̠͖͝o̘̙̝̭̙͉͚͜k͚͢ͅe t̼̞͍̱͎͉̝he̢̯̙̮͍͇̠ ̞̝̹̥́ͅh̺̥̞̙̙̪̳͢i͕̠̤͔̬̰v̙͕̹̦̳͝e͇̞͍̺͕-͎̪̮̗̩̙͝m̬̭̜͔̺̗ͅi̠̙͖̳̥̰n͏̹̥ḍ̢̝͎̥͕ r͎̭̻͖͉e̫̗̼͟p͙̤̻̟̥̫̀r̟̣͟e͏͍̫̘̟s͙̲̜̤e̹̱͙̫͎̬̞͟n͏̪͉̼͙̳̮t̘̭̣i̹͇̦͚͉̰͓n̤g̴͕̟̺̘̹ ̦̦͈̻̀c̬̭͇ḫ͉̳̭̳͘a͚̦͉̻͙̰o͏̤̯͍̲̙s.̣

̷I̞͡n̛̟͍v̗͚̻̼̫͙̫o͇͈͉k̼͕̙i̸͉̞͓̼̹ǹ͓͚̲̯̱͉̬g̭̰̖̹͚̭ ͏͉͓t̤͎h̨̙̘̯̙̬̙̼ẹ͕̞́ ̰̯f̸̫̗̳̫̹̗ͅe̠͎͠e͎̭l̥i̛̖̗̹͓n̰̪̲͙̯̩̰g ̭͉͚̯̻͜o̭͓͙̟̳͘f̴̦̜̮̭̹ ̗͡c̟̰h̞̙̪̫̣ao̧͇̮͇͓s̴.̥̳̝͉̝̣̟

W̛̪̞̜͕ͅi̝̲̰̗̳͈͟t̡̩̹͎͇̹h͇͈̹̣̘ ̲̰̘̜̩o͏͎̮u̢t̢̤͓͔ ̗͚o͏̩̙̯͓r̳͙͉̀d͚̗͚̮̬̠͠e̖̹̙͚̬͔ͅr͈̬͚̻̮.̭͎

̗͎̳̱̬̙̬͜T̛͙̲̠̥ḫ̫͎̞͡e̞̗͞ ̣N̫̰̘͖̙̺e̷͈͇̱̤̹̻̖z̮͎̟̹p̛ḙ̻͇̲̘͕̣̕ŕd̗̳̤͙̭̬ì̮̱͉͔̜ḁ̪̫n̳ ͏̮̲h̥̳̪͟i҉̭̘̳̹v͈̙̰ȩ̹͎-͔̹m̪i̱̗͇̲̟͍nd͚̤̫̝̯̖͠ o̹͙̺̜͍f̰͔͇͈͈̝̬ ̝̳̝̺͓̯ch̬͜ͅa͎̺̜o͠s͏̼̼.̯̼̝̮͎̻̹ ̯̱̭̭Z̩a̗ḷ̘̗g͟ơ̘̻͓̣͇̙.̘̭̘̖̼̬͓͠

̮H̸̤͎̖e͉̦͚̠̼̰ ͙ẉ͚̭͟h͇̦̹o̢̭̮̦̩̼̬ͅ ͔̮͎͢W̥a̖̯̣̹̭̕i̩̱͚̮̘̻̪t̜́s͍̝͔͟ ̘͚̥̝̥͝B̻e̘͇̜͎̗̖͜h̻̩̣͝i̬̖̹̳͖̘n̟̹̤̜̞̭̰d̲̫ ̹̺̠̘͓͔̯T҉̜͙̥h̘͈̱̫͚e ̶͇̙ͅW̪̮̼͍a̧̝̙̣̹͕̠ͅl̀l͍͉̳͔̗̦͠ͅ.̶̪͈

̮̘̭͎̜͠

2017. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
XD azta szerintem zárlatos lehet a billentyűzet
2017. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fakkensajsze ***** válasza:
Csodálatos tiszteletre méltó lények..segítőkészek és hatalmasak,nameg nagyon büszkék.mikor egy démont 'idézel' nagyon meg kell ám válogatni a szavakat:D bár én ss vagyok..a sok keresztény fsz ság elferdítette az igazság99%át az istenekről.olyan könyvet ami valós nem fogsz találni azt most megmondom! Spirits of erdun böngéssz,az valódi én is az alapján járom az utam és még negatív élményben nem volt részem,igaz még nem is vagyok nagy mágus.21f
2017. febr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem Jézus 2000 éve legyőzte a világot. Fordulj a világossághoz :)
2017. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!