Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismer valaki olyan módszert,...

Ismer valaki olyan módszert, mestert, amely/aki megszabadítja (clearing) az aberrációitól, és képes a saját mágikus ösvényén elindítani az embert? Minimum olyan valakit ajánljatok, aki jártas a filozófiában, mágia-elméletben.

Figyelt kérdés
Ugyebár ez a M.E.S.T. univerzum, egy degenerált univerzum. Ha lehet női gurukat, látókat, E-metert ne írjatok, inkább valami komolyabbat. Csak olyanok írjanak akik tudnak valamit, hülyék-trollok kíméljenek. Olyasmi érdekel, mint az SVT,vagy valami mágikus technika, stb.

2017. febr. 28. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Mièrt?
2017. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Pszichiátria zárt osztály.
2017. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyes: írj/irtam privát.

Kettes: lehet az is hatékony. Van valami tapasztalatod?

2017. febr. 28. 23:37
 4/12 nobile86 válasza:

Kedves Kérdező, lehet h kicsit hosszú leszek, és értetlen, bocsi,


Lövésem sem volt h mi az az M.E.S.T. univerzum, no sebaj, Google is a barátom, és egy univerum nevű cég és a szcientológia jött ki elsőre, teszem hozzá ezen infók nem sokat segítettek a megértésben.

Azt írod hogy ugyebár degenerált. De mitől ennyire egyértelmű ez és mi teszi degeneráltá? vagy csak túl gyorsan olvastam, az agyam meg túl lassú és nem szted degenerált hanem a M.E.S.T. gondolkodás szerint?

Vmit tuti félreértek, no nem baj, reményeim szerint ha úgy érzed érdemes tudnom majd szólsz.


A következő linkeket ajánlanám, embert sajnos nem tudok:


Az elsőt azért mert vicces, ez a: amit ne tegyél soha ha kérsz vagy adsz segítséget kategória különösen ha úgy olvassa az ember hogy elképzeli a lelki mlmest ahogy árulja a "portékáját": lsd: Stephen King Hasznos holmik ha ismered kicsit hasonló


[link]


A 2. link egyszerűen csak tetszik, nem beszél büntető-jutalmazó Istenről, és elvont megfoghatatlan szubjektíven szanaszétértelmezett dolgokról, amik hol metafórák, hol pedig szóról-szóra megtörténtek, még akkoris ha ugyanarról a történetről van szó, csak is arról hogyan tudsz bánni Magaddal, és az érzéseiddel, az adott pillanattal, igen, kitaláltad budhizmus:


[link]


A következő 2 leginkább önsegítőkönyvnek nevezhető kissé régi irományok szerzőire mutat, melyeket én mégis szeretek megosztani. 16-17 évesen olvastam őket, akkor nagyon tetszettek, remélem te is találsz bennük érdekességet, ill. ha nem találod a könyveket elektronikusan, vagy nem akarod megvenni, szólj eltudom küldeni mailen egy pár könyvüket.


[link]


[link]


Jó nézelődést, ha van kedved, kíváncsi lennék mit nem értettem, és hogy vetted-e bármi hasznát a linkeknek.

2017. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hermèsz? :)
2017. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nobile86, bocsi, de egészen másról beszélek, mivel teljesen más a téma, így ezzel nem tudok mit kezdeni.
2017. márc. 1. 16:40
 7/12 nobile86 válasza:
Értem, ok.
2017. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
A te univerzumod, az tökèletlen. Ez pedig olyan amilyennek látni akarod. Amit gondolsz róla, bebizonyosodik. Amit magadról gondolsz, szintèn. Ez a kettő gondolat a te igazságod, a te èleted.
2017. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Kértem, hogy trollok, laikusok ne írjanak!
2017. márc. 12. 02:20
 10/12 anonim ***** válasza:
A női gurukkal mi a baj? A guruság férfimunka?
2017. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!