Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen fekete mágia praktikáka...

Milyen fekete mágia praktikákat ismertek?

Figyelt kérdés
CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT KÉREK! Kételkedők ne írjanak!
2010. máj. 26. 10:05
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
61%
Más arra törekszik, hogy minél kevesebb is elég legyen, és így is minél többeknek adhasson szívből minél örömtelibben, ti meg itt bohóckodtok megint.
2010. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
Nem nő vagyok ezt szeretném leszögezni, felmenőim között voltak, akik foglalkoztak mágiával. Tudok, amit tudok, akinek tetszik tetszik, akinek nem annak nem. Mindenkinek lehet véleménye, de más ne erőltesse rám a véleményét, ahogy én sem teszem mással. Ebben maradjunk, oké!!!!!!!
2010. máj. 26. 15:36
 23/57 A kérdező kommentje:
11.29 ne minősítgess és ne sértegess, mindenki magából indul ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 26. 15:40
 24/57 A kérdező kommentje:
CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT VÁROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 26. 15:40
 25/57 anonim ***** válasza:
91%

ma 14:08

Ez a szöveg mit jelent magyarul? O.o

2010. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
74%

a Reiki-ről nem hallottál? én Reiki 1-et végeztem és szerintem egész jó. tudok vele fájdalmat csillapítani is pl, de a többi fokozat még jobb, állítólag valamelyik fokozaton lehet befolyásolni másik embert is.

ez nemhiszem hogy mágia lenne, vagy köze lenne hozzá, veszély nincs benne, és nem kételkednek benne. ez elismert tudományág.

ez nem érdekelne véletlenül?

tudom hogy nem a kérdésedre adtam választ de én ezt is ajánlom a figyelmedbe, ha szereted az ilyesmi dolgokat

2010. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
32%

univerzum nem értelmez? Ugyanmár!

Minden kérést teljesít, akkor is ha NEM szócska van benne...

tudod miért nem tapasztalod? mert az ellenkezőjére koncentrálsz, nem arra, amit valóban akarsz.

2010. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
73%

Átkozót átkozni épp úgy átkozás, drágaszág..

majd a fejére vonja a büntetést, amit megérdemel, nem kellessz ahhoz te.

Egyébként elég csak komolyan akarni, és kész. Nem kell csillivilli rituálé..

2010. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
nem vagyok drágaszág, kikérem magamnak, érdekel a reiki, Az Univerzum törvénye, hogy nem ismeri a NEM szót, ne okoskodj, mert így van. A mágia nem csirivili rituálé ezt kikérem társaim nevében is magamnak.
2010. máj. 27. 14:12
 30/57 anonim ***** válasza:
80%
Bár én nem a kérdésre válaszolok nem hagyhatom szó nélkül azt,ami itt folyik. A kedves kérdező világosan megkért mindenkit,hogy akit nem érdekel ez a téma ne válaszoljanak. Engem sem érdekel a szépség,a divat stb,de attól még nem megyek oda okoskodni. Azzal,amit sok ember itt csinál,magukról mutatják meg,hogy milyen "rendkívül műveltek".Az pedig,hogy valaki egy ismeretlen személyt akár interneten keresztül is "drágaszágnak" mer hívni már minden határon túl megy. Akit nem érdekel a téma menjen abba a témába,ami érdekli. Attól még,hogy nem hiszi abban amit a kérdező írt,tartsa tiszteletben mások hitét. Ez nem olyan nagy kérés,legalábbis szerintem.
2010. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!