Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen fekete mágia praktikáka...

Milyen fekete mágia praktikákat ismertek?

Figyelt kérdés
CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT KÉREK! Kételkedők ne írjanak!
2010. máj. 26. 10:05
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
ja persze, ahogy te is:)
2010. máj. 29. 08:07
 42/57 A kérdező kommentje:
maradjunk az eredeti kérdésnél és ne legyen OFF!!! Csak komoly válaszokat kérek és csak az eredeti kérdésre várok választ! Nem érdekelnek az önjelölt mágus zsenik véleménye, akik minősítgetnek.
2010. máj. 29. 08:13
 43/57 anonim ***** válasza:
88%
aki fekete mágiával "foglalkozik" az eleve nem a saját tudatánál van szentem...aki átkoz az ugyis visszakapja magadnak minek akarsz rosszat csinálni..? látszik nem tod mivel járhat a fekete mágia használata...
2010. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
akadj már le a témáról, te vagy a nagy szakértő gondolom, szerinted.
2010. máj. 29. 17:27
 45/57 anonim ***** válasza:
95%

Nem is tartom magam mágusnak. Messze vagyok még attól, de jóval közelebb, mint te, aki ámítod magad és azonnal visszatámadsz, ha valaki megérzi a valódi lényedet. Nem kellemes ha az elevenedre tapintanak, úgy látom, de ha leveted gőgöd, talán fejlődhetsz is...

Ha előrébb akarsz lépni:

Tanulj önuralmat, tanulj tiszteletet és tanulj türelmet.


Annak, aki jó szívvel viseltetett irántam, köszönöm a támogatást, de nem vagyok nagy, csak azért mert higgadtan igyekszem megválaszolni a kérdést.

Látod, válaszokat írok, ahelyett hogy a kötelességem teljesíteném: minden tudás felelősséggel jár, s ezzel jár minden hatalom. A mágusok, és azok, akik jártassá válnak a misztériumokban, akár alkalmazók, akár csak ismerők, feladattal vannak megbízva. A hozzám hasonló, asztrál vonalon elindulók feladata, hogy szembesítsék őket valójukkal, segítsék a fejlődésüket és végül megmentsék a lelküket...

Látod, én eszközt adok, nem megmentek.

2010. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy én ártok valakinek, nem ismersz, tehát ne mondj véleményt rólam. Amúgy én azért foglalkozok fekete mágiával, hogy megismerjem a sötét oldalt és le tudjam győzni. Átkokat, rontásokat oldok fel és nem kérek érte pénzt. Na most meglepődtél, nagyon de nagyon nem ismersz.
2010. máj. 29. 17:34
 47/57 anonim ***** válasza:
73%
mmm b@azmeg minek kérdezel ha minden válaszolót fikázol, hülye.
2010. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
50%
19:04: Most aztán bebizonyítottad a szellemi szinted.
2010. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
19:04 gratulálok a stílusodhoz, anyuci büszke lehet rád
2010. máj. 29. 19:22
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Valóban meglepett, hogy nem az átkos fajta vagy, ennek örülök, de ettől függetlenül, akármennyit is foglalkozol a dologgal, úgy érzem, nagyon sok fejlődés áll még előtted. De ez esetben legalább vidámabb szívvel kívánhatok sikert neked.
2010. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!