Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen fekete mágia praktikáka...

Milyen fekete mágia praktikákat ismertek?

Figyelt kérdés
CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT KÉREK! Kételkedők ne írjanak!
2010. máj. 26. 10:05
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
35%

Én NEM okoztam közúti balesetet, de az Univerzum nem ismeri a nem szót ezért meg leszek büntetve.


Stohl András


U.I: van egy cigid?

2010. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászólónak: KÖSZÖNÖM a hozzászólást!!!!!!!! :) A sok bunkóval ne törődj ,ezek olyan zugjósló orákulmnak titulált barmok, akik azt hiszik mindent tudnak és jó pénzért megvezetik a népet, csalnak a kártyajóslásnál stb, az emberiség mocskai, az ilyen drágaszágféléket író barmokat semmibe sem nézem!
2010. máj. 27. 15:16
 33/57 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek szólt az előző üzenet!

Utolsónak:Cigim van, de mással nem szolgálhatok!:)

2010. máj. 27. 15:18
 34/57 anonim ***** válasza:
41%

Sokat hisztek, sokat gondoltok magatokról és az univerzumról, de gyermekek vagytok, vakok, a valódi igazságokra. Lebegjetek csak ha úgy tetszik a magatok kis tündérvilágában. Megpróbáltam segíteni, amennyire tőlem telik, de talán jobb is ha ilyen sekélyes emberek nem jutnak magasabb szintre a misztériumokban.

Végső soron a mágusoknak is megvannak a maguk feladatai...


Nem létezne Nem szó, ha az univerzum nem ismerné... Kívánj tisztán, kívánj erősen, és tudd, mi az, amit kívánsz. Ennyi minden mágia alapja, és mindegy hogy milyen szavakkal fogalmazod meg, ha a szívedből jön.

2010. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló nagy valaminek hiszed magad, igaz? Te vagy az Isten gondolom, aki mindent tud.Vegyél vissza a nagyarcból légyszíves, mert az ilyen stílus a senkik sajátja.
2010. máj. 28. 20:16
 36/57 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Kérdező! És te minek gondolod magad? Hiszen úgy hiszed magadról hogy el tudod dönteni hogy ki jó és ki rossz és eszerint átkozol. Szeretnél Istent játszani? Hát tedd azt. Az utolsó válaszoló nem érzi magát nagynak. Pedig az, hiszen stílusod ellenére segítséget adott neked, mint ahogyan sokan mások. Felesleges volt, hiszen már a kérdésedből is kiderült hogy Téged nem az érdekel hogy mit tehetsz valakiért vagy valamiért, hanem hogy hogyan árthatsz. Hát tedd, de ne áltasd magad azzal hogy jó vagy. Gonosz vagy. De nem baj hiszen a világegyetem a rossz oldallal együtt teljes.
2010. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
73%

Azért szép, hogy egy szón elvitatkoznak itt egyesek, miközben elsiklanak afelett a tény felett, hogy itt nemcsak hogy átkos feketemágus akar munkálni, hanem ráadásul úgy gondolja, hogy ezt következmények nélkül megteheti, hiszen szerinte nem baj ha olyat átkoz, aki maga is átkozó. Itt akárhogy nézem, súlyos gondolkodásbeli gondok vannak.


legalább az utolsó hozzászóló reális képet lát.

2010. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolom magam istennek, sem mindentudónak, azt azonban tudom, hogy olyan rejtelmeibe volt szerencsém belelátni a misztériumoknak, amibe csak kevesen tudnak, te pedig ha jól sejtem a piacon lévő könyvekből igyekszel tájékozódni.


Ez a fajta kíváncsiság nem baj, viszont tudnod kell, hogy nagyon nagyon csekély a használható ismeret az ilyen irományokban. Inkább gondolkodásmódot ismerhetsz meg belőlük, mint mágiát.


Vannak akiknek ennyi is elég, hogy nagynak érezzék magukat és kikiáltsák magukat nagy varázslóknak, vagy olyan kis zugmédiumoknak, amiket te is emlegettél.

Nem kedvelem ezeket az embereket. Általában véve ők azok, akik kitalálnak egy fogalmat vagy elvet aztán zászlóként hordozva kihúzzák a pénzt a kíváncsi tömegből, megvezetik őket, és nem mutatnak fel semmi komolyabb tudást, hiszen azért dolgozniuk kellene.


Nézd, én nem akarok kérkedni a tudásommal, hiszen még a tizedét sem ismerem a létezés csodájának, nem akarok senkiből hasznot húzni, csak válaszokat adok azoknak, akik keresnek, akár érdemesek rá, akár érdemtelenek. Nem az én dolgom megítélni, hogy miféle büntetéssel kell számolnod a játékaidért, majd szembesülsz vele.


Az viszont már a kérdésedből, a reakcióidból látszik ( mint nagyon sokaknak), hogy nem vagy mágus, hogy csupán egy lelkes, talán túlzottan is lelkes érdeklődő.. egy .. olvastam valahol: délutáni teaboszorkány, akiből ha ezen az úton halad, nem lesz hatalommal rendelkező varázsló.

Ahhoz nagyobb tudás kellene a világ valódi arcáról.


Habár nem ítélkezem, nem kedvelem azokat akik a hatalmukat hangoztatják, miközben a közelében sincsenek a valódi tudásnak, a valódi erőnek, illetve játszanak a mágia bármely ágával olyan felelőtlenül, mint te. Jobb lenne, ha előbb a veszélyeit mérnéd fel, ha előbb tanulnál, mert nem lesz senki, aki megvédjen, ha valamelyik démon bekopog hozzád.

2010. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

hú most aztán megijedtem,te nem vagy mágus, egy nulla vagy és engem ne minősítgessen senki, értek a mágiához és arra használom amire akarom, VILÁGOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MÁGUS vagyok komám, ami te sosem leszel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 29. 06:16
 40/57 anonim ***** válasza:
65%

:D.

Buksifüles vagy :D.

2010. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!