Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Spirits of Eridu blog íróit...

A Spirits of Eridu blog íróit hogyan tudom elérni?

Figyelt kérdés

Nigel Sheridanra, és Nubemhetre gondolok.

Semmiféle elérhetőségüket nem találtam.

Spirituális Sátánisták, segítsetek nekem ebben!



2017. dec. 29. 13:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Úgy beszélsz, mintha mindenki más, aki nem S.S. (tehát idegen) rendkívül veszélyes lenne egy olan emberre, mint Nigel, vagy Nubemhet. "

Nem így beszélek. Ezek szerint ezt sem érted.


""Kiadni"...

Ti tényleg úgy kezeltek mindenki mást, mint potenciális ellenséget? "

Mi az hogy "ti"?! Én nem vagyok "S.S", végig többes szám harmadik személyben beszéltem róluk. Sőt: kifejezettem nevetségesnek tartom őket, abszolút nem hiszek a dologban.


De még én is megértem, hogy ha valakinek az a döntése, hogy nem akar ismeretlennek kapcsolatba lépni, akkor alap, hogy az ismerősei ezt az akaratát tiszteletbe tartják.


"De úgy látom tényleg elzárkóznak a kommunikációtól... ..már csak azt nem tudom milyen alapon??"

Azon az alapon, hogy mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar-e időt fecsérelni számára ismeretlen emberekre.

2017. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Ez esetben elnézésed kérem a feltételezésért.

Köszönöm a válaszod.

Mindenesetre megvárom míg Spirituális Sátánisták is nyilatkoznak.


Abban az esetben ha Nigel Sheridan vagy Nubemhet nem kíván semmiképp sem velem kommunikálni, valahogy jelezze.

Ám nem nem volt, és nincs is meg a lehetőségem, hogy szándékaimat személyesen közöljem.

Ezért szükséges egy közvetítő.

2017. dec. 29. 21:32
 13/23 anonim ***** válasza:
39%

Itt az elérhetőség, amit keresel:

06 80 200 866 (csak 18 és 21 óra között, mivel akkor megfelelő az energiák áramlása a sikeres eszmecseréhez). Fogd rövidre, légy lényegre törő, csak akkor zaklasd, ha konkrét kérdésed van a Mesterhez.

2017. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresed meg meditáción keresztül őket? Kérd meg az egyik démont, hogy segítse a törekvésedet. A démonok mindig segítenek, pláne ha a fejlődésedről van szó.
2017. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"...már csak azt nem tudom milyen alapon??"


Ezt szerintem gondold már át mégegyszer.

2017. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mit kéne ezen átgondolnom? Fejtsd ki kérlek!
2017. dec. 30. 17:02
 17/23 anonim ***** válasza:

A kérdőre vonó,stb hangnemet.


Ez úgy hat itt leírva, mint ha ezt mondanám..." kicsi pondrók a nagy Bórat kíírály lenéz titeket ..."


Valaki fentebb már írt, valami hasonlót. Miért gondolod, hogy veled muszály szóbaálniuk?

Ha valamilyen úton- módon sikerülne mégis elérni valamelyiket, egí ilyen stílusban feltett kérdés feléig sem jutnál el, vagy kapnál választ...amit nem tennél zsebre.


Így gondoltam, és azt hittem, hogy majd érted ha elmúlik a hirtelen felindulásod, ám az a helyzet, hogy te nem hirtelen felindult vagy.

2017. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

# 17/17 Időpont ma 20:38

+10

2017. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Pedig egyáltalán nem néztem le senkit.

Hogy miért gondoltam?

Gondoltam lehetne rá alkalmam, esetleg úgy (ha már ők nem hagytak rá felületet) hogy valaki ad nekem egy elérhetőséget.

Így fel tudom tenni a kis kérdéseimet nekik.

De akkor lehet, tényleg bújkálni akarnak.

Ez van.

2017. dec. 30. 22:15
 20/23 A kérdező kommentje:

Bár ez kicsit furcsa.

Mert Spirituális és Vallási vezetőként, szónokként, vagy közvetítőként nem azt vállalom magamra, hogy tovább adom a tudást az embereknek, és ezáltal kapcsolatot teremtek azokkal az emberekkel... fogadom a kérdéseiket, és meghallgatom/elolvasom az észrevételeiket???

Akkor lenézésről mégiscsak szó lehet. De nem az irányomból... Vagy rosszul látom?

2017. dec. 30. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!