Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Spirits of Eridu blog íróit...

A Spirits of Eridu blog íróit hogyan tudom elérni?

Figyelt kérdés

Nigel Sheridanra, és Nubemhetre gondolok.

Semmiféle elérhetőségüket nem találtam.

Spirituális Sátánisták, segítsetek nekem ebben!



2017. dec. 29. 13:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"...fogadom a kérdéseiket, és meghallgatom/elolvasom az észrevételeiket??? "


Nem lessz igaz - jobban mondva, csak az elméd szülte saját igazad lessz - három kérdőjeltől sem.


Értsd meg, hogy ez a kényszeres képzet, - hogy válaszolniuk kell, és ha nem akkor bujkálnak - csak a tiéd, és magadon kívül nincs valóságtartalma, mert te teremtetted magadnak úgy, hogy tökéletesen figyelmen kívül hagytad a világot.

Nem tiszteled, így a világban nem materializálódik a gondolatod. Beléd szorult, és ott bosszant téged a saját teremtményed.



" Vagy rosszul látom?"


A fentiek alapján szerinted jól látod ?


Egyéként az a fogalmazás, hogy " vagy rosszul látom ? " ahelyet, hogy " jól látom ? " vagy akár még a " vagy nem jól látom ? " helyett, tudatalatti jelzés is egyben.

Adtál magadnak egy választ, nem akaratlagosan.

2017. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Zseniális.

Igen, tényleg csak piszkálódtam.

Jólvan akkor mindenki hazamehet, megoldódott a gubanc, és lebukott a provokátor.

Az élet megy tovább.

Szép munka Vaszil!


Nem ironizáltam. :)

2017. dec. 30. 23:52
 23/23 anonim válasza:

Miért olyan fontos a SoE szerkesztőinek személye?


Én ismerem őket, de természetesen nem adok róluk semmilyen információt.

De ez érthető, és az is, ha egy spirituális sátánista személy nem adja ki magát. Hiszen szinte már egy teljes zsd világrendben élünk, korrupt rendszerekkel és korrupt törvényekkel, ahol az igazság kimondásáért és a hazugságok leleplezésért büntetés jár.


Amúgy a spirituális sátánisták meg nem "bújkálnak". Még fénykép is van néhányukról. Teljesen normális, intelligens, kedves és szép emberek.


Egyébként többek közt én is abbahagytam már részben a kommunikációt idegen személyekkel, főleg privátban. Egyrészt sok időt és energiát felemészt, másrészt mind a Spirits of Eridu blogon, mind a mi blogjainkon (keresztenysegleleplezese és feketenap666 wordpress blogok, ill. arjamagyar pont blogspot pont hu) megtalálható minden az írásokban és az ajánlott oldalakon, ami szükséges. Akit igazán érdekel, az előbb elolvas MINDENT!

De ha valaki nagyon beszélgetni akar, vagy úgy érzi mégsem talált választ a kérdésére, akkor ajánlom a Joy of Satan új fórumát:


ancient-forums pont com

2018. ápr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!