Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetett átok a motoromon?

Lehetett átok a motoromon?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy bután hangzik a dolog,de nekem már ez is eszembe jutott. Ez tavaly tavasszal történt.Volt egy nagyszerű mocim,minden probléma nélkül üzemelt ahogyan elő van írva.Aztán picit hangosabban használtam a kelleténél és egy alkoholista öregasszony beszólt meg beintett nekem.leálltam mellé és volt egy kis vita,aztán csúnyán átkozódni kezdett. Kb két hónappal később sorban jöttek a meghibásodások.Azt hittem csak azért meg 25 éves volt a gép. Volt vele egy elég durva balesetem és már szinte az egész motor új volt,de nem jöttem rá a hibára...le is bontottam szegényt.Aztán eladtam,de a következő gazdájának sincs szerencséje vele,mert mindig rossz valami.Ő szakszerűen restaurálta az egészet.olyan mint az új. Lehet hogy valami boszorkány volt az öreglány?
2010. jún. 9. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
nem.
2010. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nah ez egy nagyon különös dolog.Nem tudom rá a konkrét választ,de meglehet hogy ez történt.Mármint az hogy az idős hölgy,valami természetfeletti erővel volt megáldva.
2010. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem csak mindketten bénák vagytok!!


Nyugi így megy ez, amikor fiatalabb voltam, én is sokkal több mindent meg tudtam javítani, most megmár gyakran a szalagkábelen is áthajtom a csavarokat utánna meg csodálkozok, mi a nyavajától füstöl a laptop..


27F

2010. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sonyk750i válasza:
Az én motorom most is beteg, mindig lett valami hibája, miután kiküszöböltünk egyet. Simsonod volt, igaz? Nekem az van. Nem hiszem, hogy átok ülne rajta, nem hiszek az ilyenekben.
2010. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem Simson. MZ ETZ 250. Mondjuk lényegében ugyan az mindkettő:)
2010. jún. 9. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem haltak meg még rajta akkor az nem átok!!
2010. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TomRage válasza:

Létezik ilyen immagináció nevű dolog. Elvileg, ha valamit sokat hordasz, használsz valamit beszív belőled.

Legjobb példa erre, amikor a kisgyerek oviban rajzol a szüleinek. Szeretettel készítő, ennek megfelelően sokkal jobban örülnek neki a szülők, mintha bármit is vett volna.

Ebből kifolyólag lehet, hogy az öregasszony elképzelte, hogy elromlik a motorod, amit a gép "át is vett".

Lehet kicsit elvontan hangzik, de érdemes kipróbálni, működik. Hordjatok egy nyakláncot vagy bármit, amikor jó a közérzetetek esetleg becsukott szemmel képzeljétek el, hogy ez a tárgy szerencsét, boldogság érzetet okoz.

Ha ezek után elajándékozzátok minden valószínűség szerint pozitív visszajelzéseket fogsz kapni, ha rákérdezel a tárgyra. :)

2010. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Istenem.... NEM NEM NEM
2010. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!