Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Villás Béla hiteles spirituáli...

Villás Béla hiteles spirituális ember, igazakat mond?

Figyelt kérdés
Néztem, és rengeteg előadása van fent Youtubeon. 99%ban igaznak és értékesnek tartom amiket mond, abszolút hihető és logikus, erkölcsileg is helyes, de minden előadásában van 1% akkora marhaság vagy valótlanság, amitől mindig elkezdem megkérdőjelezni a többit.
2018. ápr. 22. 15:16
1 2
 11/17 Fish1 ***** válasza:
100%

Van sok jó gondolata, viszont én is észrevettem, hogy van, mikor ellentmond saját magának, vagy nem teljesen a kérdésre válaszol, mintha időnként kitérne. Viszont ez szerintem minden tanítónál fennáll, olyan emberrel még nem találkoztam, akivel mindenben egyetértenék, és ez szerintem így van jól.

Azért mondja, hogy ne higgy el semmit és merj mindent megkérdőjelezni, mert minden ember a saját tapasztalatából tanul leginkább, a gyakorlat sokkal többet ér, mint az elmélet. Ezen kívül a spirituális tapasztalatok is egyénenként eltérőek, ezek nagyon szubjektív dolgok, nem lehet egy sémát ráhúzni mindenkire. Szerintem ha figyeled a belső hangodat is, az sokat hozzátehet a dologhoz.

2018. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Hiteles ezós nincs. Mind átveri az embereket, kihasználja a végtelen butaságot, hogy pénzt keressen.
2018. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%
Megnéztem akashában, és azt látom, igazul beszél, még ha nagyon alacsony szintű elme is ő. Szóval ő igaznak hiszi, csak keveset tud.
2018. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
50%
Üdv mindenkinek. Nekem olyan gondom van,hogy a barátom papi képzésre jár oda. Nagyon bele háborodott,de a kapcsolatunk elég negatív lett a tanok által. Ne engedj közel magadhoz senkit,mert nem fáj ha elengedjük egymást. Mivel sokat magyaráz arról,hogy a szeretetet magadtól kell adnod,ez úgy jon le nálunk,hogy nekem kuss,majd ő eldönti mikor jön, mikor ad szeretetet. És még egy nagy félelmem,hogy ezek a 2 napos,meg 1 hetes táborok a másik nem részéről alkalmat ad esetleg arra hogy a páromra egy oda járó hölgy szemét vessen és ellopja. Együtt alvás meg az esti tivornyák nem jó tanács adok. Véleményeket szívesen várom.
2018. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 VPeter90 ***** válasza:
Utolsó. Bízz a párodban. Ha nem teszed, akkor nem ő lessz az aki miatt tönkre megy a kapcsolatotok. A szeretet tényleg magától jön, ez igaz. De azért barátodnak mondd meg, hogy ami jön magától, ne egyszerre adja ki, hanem fokozatosan, hogy te úgy érezd, mindíg ad valamennyit. Ha valaki spiritualitással foglalkozik, nem fogják érdekelni a légyottok. Engem sem érdekel. Ha pedig mégis elhódítja előled valaki, 1 ilyen légyott alkalmával. Akkor a párod nem igazi spirituális elme, vagy még nem áll olyan szinten hogy ellenálljon. Személy szerint nem követem semmilyen ember tanításait, csak azokét akiknek elég hatalmuk van ahhoz hogy asztrálon megkeressenek. Azok viszont biztosan nem hazudnak, mert ott vannak ahol én. De azt előre megmondom neked. Ott magyar emberrel nem tlálkoztam. Egyiptomi, Afrikai, Japán, Kínai, Indiai volt, de magyar nem és még olyan sem aki tudott volna magyarul. Ha viszont a multbéli embereket nézed, ott volt magyar. Valamikor virágzott itt is a mágia de az nem ebben és nem is az előző korban volt.
2018. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy ismerősöm aki nagy Villás Béla kedvelő. Ő a depressziója, és egyéb mentális zavarai miatt hallgatta, hallgatja. Az vettem észre nála, hogy egyre furcsábban viselkedett az előadásai meghallgatása után. Lényeg, hogy elhitte a Villás Béla segít neki, de nemhogy segített, egyre szerencsétlenebbé, boldogtalanná, és gyűlölködővé vált.
2018. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előző. Elhiszem, amit írsz. Korunkban az embernek már saját magát kellene mesterelnie, nem más(ok) által kellene mestereltetnie.
2018. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!