Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Anyu nem engedte meg, hogy...

Anyu nem engedte meg, hogy vegyek egy másik mobilt, pedig nem is drága. Hogyan szórjak rá egy kis rontást, hogy öcsém mindig lepisilje pelenkázáskor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 13:21
1 2
 11/18 anonim válasza:
35%
DÖGÖLJ MEG
2010. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
:D ez nagy volt
2010. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
egy új mobilért még a saját anyádat is eladnád! milyen ember vagy te?
2010. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
81%

Hülye vagy, már bocsi...

Ezt nem így kell megoldani. Én több mint 1 hete vettem másik telót...és igen, azért, mert már úntam a régit. Saját pénzből vettem, de nekem is sokat kellett könyörögnöm. De sikerült. Megértette anyum is, sőt jött velem mobilt vásárolni, mert 18 év alatt csak szülői aláírással lehet :S Nekem Samsung Corbym van és 22ezer ft. volt, de nem bántam meg:D sztem beszélgess el anyuddal nyugodt körülmények között.

2010. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Rugj bele kettőt és ordíts rá h essé össze az segít :)
2010. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj, de szerintem ez elég primitív dolog... RONTÁS a saját anyádra, mert nem akart megvenni neked egy szaros mobilt??? ez most komoly??? van megoldás: beszéld meg vele, hogy minden mosogatásért kapsz egy százast, így kb. 5-6 hónapig gyűjtesz arra a telóra és megszenvedsz érte, nem a szüleid gürcölnek érte :)
2010. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
nekem Nokia C6 om van, 2 éve kaptam most fog lejárni amit 2 évig kell fizetni. AkarNÁK egy Samsung Galaxy Note 2 -t ami ugyebár 135 000 huf! de nem engedi meg! azt mondja hogy nem csak nekem venne hanem tesómnak is! Karácsonyra megengedné, de nekem nyári szünetre kellene :(
2013. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

TE egyáltalán belegondoltál ,hogy mi az a "rontás " ??

és ő az anyukád..te úúristen..-.-

ha új telefonra van szükséged akkor valószínűleg a régi tönkre ment azaz már be sem kapcsol. vagy csak ,már nincs rajt 5000 funkció és nem divatos ?

és amúgy is az öcséd erről nem tehet semmit nekem is van egy kis öcsim,még pelenkás és még ha fizetnének sem raknék rá rontást O.o úristen ember ..szánalom ! na ja ,mai világ ...:(

2013. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!