Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Még mindig félek a sötétben,...

Még mindig félek a sötétben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem normális hogy 22 évesen még mindig félek egyedül, sötétben. Ha nincs velem valaki, vagy nem ég legalább egy villany, nem tudok aludni. Hiszek én a szellemekben is. Azok állnak a 2. helyen a félelemlistámon a sötétség után :). És attól is nagyon parázok. Ha el is alszom (mindegy h van e ott valaki vagy nincs) az estek 90%-ban rémálmaim vannak... elég durvák... Az egyik ismerősöm fehér mágiával foglalkozik, szóval bármilyen őrült megoldás érdekelne, vele csak megoldom! :D Előre is nagyon köszönöm!
2010. jún. 16. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Velem is ez van. Dettó. Csak én még akkor is félek, hogyha kint sötét van, bent meg világos (lámpa) és egyedül vagyok itthon. Sőt néha akkor is, ha csak a szobámba vagyok egyedül.
2010. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne gondolj semmi ijesztore ha sotetben vagy.
2010. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Hú...

Először is gondolkodj el azon, hogy miért félsz? Mitől? Úgy véled, hogy van valaki a szobában, netalán egy szellem, vagy akármi, ami ártani akarna neked. Gyerekkori rossz emlék? Ha megtudod a félelem okát, akkor könnyen legyőzheted azt.


Amikor félsz, egyszerűen nyisd ki a szemed és nézz körül. Tudom, hogy ehhez is bátorság kell, de még több akarat. Akármennyire is félsz, tedd meg! Akkor látni fogod, hogy semmi nincs ott. Dugd ki a lábad a takaró alól. Lógasd le a kezed úgy, hogy leérjen a földig (hátha az ágy alatt van az a bizonyos rém), ülj fel a sötét szobában, és mondd ki hangosan: nincs itt senki.

Egy idő múlva tudatosul benned, hogy tényleg nincs mitől tartanod a sötétben.


Néha engem is meglegyint valami félelem - például ha thrillert nézek lefekvés előtt -, én ilyenkor az őrangyalom segítségét kérem. Nem tudom, hogy te hiszel-e benne, illetve hogy hiszel-e akármilyen istenben vagy ilyesmiben, de ha igen, kérd meg, hogy vigyázzon rád. És tudd: úgyis megóv téged :) Tehát nincs miért félned, amíg hiszed, hogy vigyáznak rád :)

2010. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretek sötétben lenni. Csak sötétben tudok aludni, csak ott érzem magam jól....
2010. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

kérd meg az ismerősöd,hogy tisztítsa meg a lakásod:)

és ezt tök komolyan mondom,nem vicc.sokkal jobban fogod magad érezni tőle.

2010. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Már korábban is megkértem hogy jöjjön el és nézzen körül a lakásban, mert régebben már csinált ilyet a szüleim házában. Amióta a barátomhoz költöztem csak rosszabb... neki meghalt az édesanyja és a nevelőapja, az apja nem él vele. Csak ketten vagyunk, de néha az az érzésem hogy mégsem... :S

Még egyszer köszönöm!

Igen hiszek az őrangyalokban :)

2010. jún. 16. 16:15
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Én sem éreztem eddig magam jól. Próbáld ki azt, hogy kinti villanyt (ha van) felkapcsolod, és elvonulsz magadban oda, ahova már alig világít, és leülsz. egy idő után megszokod. ha nagyon kikészít, akkor vonulj be vissza.

Párszor megcsinálod, megszokod.

2010. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 BlackSword ***** válasza:
62%

Úgy látszik én nem vagyok ilyenekre hajlamos... Én egy évig éltem egyedül egy albiban, elég érdekes környéken ráadásul... Nekem ilyen probkémám sosem volt... Nekem sokat segített, hogy 4 évig harcművészetet tanultam, és nem csak a veresedéseknél segített, hanem adott egy egészséges önbizalmat, rendberakta a lelki egyensúlyomat is... Persze én nem is hiszek az ilyen szellemesdikben...


Azt tudom neked is tanácsolni, hogy kezdj el valamit sportolni, és akkor szerintem jevülni fog ez a helyzet...

2010. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
62%
24 éves koromig volt ez, és magam sem tudtam megfogalmazni, mitől rettegek. 24 évesen volt egy találkozásom, azzal véget ért a rettegés. Derítsd ki, mitől tartasz: egyszerűen ha sötétben vagy és érzed, hogy félsz, kérd, hogy akármi van ott, mutassa meg magát. Működni szokott.
2010. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó hozzászóló,milyen találkozásod volt?
2010. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!