Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi mágiával mennyi az...

Szerelmi mágiával mennyi az az idő amíg a párom vissza jöhet?

Figyelt kérdés
Negatív emberek ne írjanak akik nem hisznek benne.
2018. aug. 6. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Én hiszek benne, hogy mágiával a büdös életbe nem fogsz visszaszerezni senkit. De még ha sikerülne is és kiderül biztos lehetsz benne, hogy többet nem látod...
2018. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Aki nem hisz benne az már rögtön negatív, érdekes...

Sokkal többet ér ha letisztázod magadban van e még valami köztetek.Ha nincs akkor engedd el, ha meg van akkor se marionettbábuként akard irányítani, inkább beszélj vele

2018. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszek ebben.


De a legnagyobb szemétség lenne, ha létezne, a szexuális erőszakkal lenne egy szinten.

2018. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerelmi mágiával semennyi. Értelmes módszerekkel (pl emberi kommunikáció) pedig rajtad áll, hogy kideríted-e.


Mellesleg csak úgy szólok, ha létezne is ilyen mágia, mondhatni bűncselekményt követnél el vele. Ha valakit nem érdekelsz (talán épp azért mert ilyen sületlenségekben hiszel), akkor milyen jogon tennél rajta erőszakot?

2018. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D-Mano ***** válasza:
71%

Ez kérlek, feketemágia lenne. Ha működne is, negatív karmikus következménye lenne rád nézve.

Beleavatkoznál egy másik ember önálló érzéseibe? Önálló gondolataiba? A szabad akaratába??

Mágiát csak önmagad fejlesztésére és gyógyításra használj.

2018. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek ebben, ennek ellenére, nem kötekedésből írok, de tényleg érdekel: miért kell egy olyan ember, aki nem szeret? Mar úgy értem, hogy még ha működne is az ilyen mágia, akkor amiatt jönne vissza es nem azért, mert szeret.
2018. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 VPeter90 ***** válasza:
65%

A 4-es 2. felével és a 6-os kommentjével teljesen egyetértek.

Mindazonáltal hozzáfűznék némi saját tapasztalatot.

Ha elhagynak az rossz dolog. Engem 9 év után hagytak el és bár megvannak az ismereteim a "visszaszerzéshez" nem érdekel. Találok jobbat. Ezt neked is mondom. Ő volt a h*lye hogy elhagyott. Bizonyítsd ezt be neki. Élj boldog életet nélküle. Érd el a céljaidat nélküle. Amint ezeket megteszed nem csak azt bizonyítod be hogy 1 marha volt amiért elhagyott hanem azt is hogy igazából semmi szükséged nincs rá. Elmondom neked. A szakításom óta a mágiám hatalmasat ugrott előre. Még magams em gondoltam volna hogy a volt párom ennyire visszahúzott a fejlődésben. Hiszem hogy a sors okkal gyomlálta őt ki mellőlem azért hogy 1 felsőbb célom valóra válhasson.

ÁLdozz fel valamit, tégy hozzá a saját erődből és 1 mégértékesebb dolgot kapsz. Ezt persze csak metafóraként mondom, nehogy elkezd oltárat csinálni meg állatokt gyilkolászni. Engedd el a kapcsolatot. Áldozd fel ami maradt belőle. Tegyél hozzá a saját erődből. Ajánld fel a benne eltöltött életéveidet. Ezekért 1 még értékesebb dolgot kaphatsz. Nem biztos hogy azonnal, de nekem így majd fél év után, már látszódnak jelei annak hogy megkapom azt a felsőbb "ellenjuttatást".

Nem kell ehez se kör, se rituálé (persze ha akarsz kimehetsz 1 olyan helyre ahol nyugodtnak érzed magad és ott 1 mély ki/belégzést követően elmondhatod hogy így teszel. Ha valóban megteszed, hidd el. 1 jobb kor fog rádköszönni. (nem nem vagyok keresztény, se istenhívő)


Sok sikert kívánok a továbbiakban.

2018. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

ha sikerülne esetleg, ne adjisten. akkor a kérdésed a következő lesz:

Mennyi idő amíg a párom végre elszakad tőlem.

2018. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem tuti módszerem van. Ha erdekel irj :) amúgy sok mindentől függ h mennyi idő.. De általában nehány nap / het utan érezhető a változás ( saját tp )
2018. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
112 év.
2018. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!