Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen mágiaágakat ismertek?

Milyen mágiaágakat ismertek?

Figyelt kérdés

Kérnék egy kisebb jellemzést róluk, hogy mivel fogalkoznak,milyen az adott ág, nehéz-e vagy nem, stb.

A válaszokat előre is köszönöm!☺



2018. szept. 24. 15:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A micromágia, a closs-up, és a nagy színpadi mágiát hogyan használják?
2018. szept. 24. 18:11
 12/22 anonim ***** válasza:

Mágia = Erők tana

Kabbaláról hallottam már az a Zsidó mágia.

Én nem értek hozzá, de annyit hallottam róla, hogy a mágus megidéz valami lényt. Színes gyertya?, füstölő? meg valamilyen szertartás alkalmával és azzal végezteti el a munkát. Cserébe ugye tartozni fog az adott lénynek. 10 szintje van és minden szinten ha megtanulta uralni a lényt akkor tud a következőre lépni. Minél magasabb a szint annál nagyobb hatalma van a lénynek és így ugye a mágusnak is. A googleben biztos többet találsz erről. Én ilyesmivel nem foglalkozom és nem is különösebben érdekel, csak van zsidó ismerősöm.

2018. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen idézős cucc van a buddhizmusban is. Ott egy elképzelt lényt teszel "élővé". Asszem tulpának hívják.
2018. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tényleg! :D Most hogy írtad valami beugrott erről is. Gondolati lényeket ilyen Elementálok vagy hogy hívják őket pontosan, szóval azokat is meg lehet idézni ilyen személyi szolgának. Csak azok ugye a személy saját energiáját használják így nem lesz tartozás. Ismerek buddhistát is, csak annyira nem érdekel a világ ezen oldala. De elég nyitott vagyok nem akadok fenn ilyeneken, mert nem vagyunk egyformák.
2018. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 User-Agent ***** válasza:
35%
Nekem van egy "Expecto patronum" nevezetű mágiám, ami igencsak hasznos, amikor elmegy az áram.
2018. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

épp ez az h senki nem tud semmit. én nemsokára csinálok egy honlapot ezekről. kb 1-2-3 hónap múlva.


Boszorkány alapok:

segédeszközök

talizmánok

rúnák

tarot

feketetükör

kristálygömb

kristálykövek

inga

quja tábla

gyógyfüvek

füstölők

gyertyaszínek

kabbalasztikus négyzet

a négysarokpont

holdfázisok és csillagjegyek

asztrológia

horoszkóp

mágiád időzítése a bolygókhoz

mágiád időzítése a hold üresjáratait elkerülve

számmisztika



Fehérmágia:

védelmező, visszaverő, vonzás, taszítás és megkötő

védelmező aura

védelmező ige

védelmező varázslatok

aurafelhasználása--bevonzani valamit pl: pénzt

szerelmi kötés

megkötési varázslatok

energiaelszívás

csillagok és bolygók energiáinak lehívása

jóslás--- inga, tarot, kristálygömb. múlt, jelen, jövő

idő, hely

gyógyítás



Feketemágia: támadó,pusztító, negatív, agresszív.

szemmelverés

hasonmásbábu--sokan wuduként ismerik

gondolatformák teremtése és irányítása

elementálok létrehozása és használata

ektoplazma kiválasztása

halálvarázslat



Sámáni mágia: saját erőd, lelki erőd, saját energiád, természet erői és energiái, elemek használata és asztrális dolgok is ide tartoznak

aura munkák

aura használata

aura színei

színek invokálása - átérzése pl. depressziós és lehangolt vagy,de a piros szín átérzésével feldobhatod magad.


Lelki munkák

asztrális kivetülés

lebegés

asztrális tudat összeolvasztása

gondolatok olvasása

gondolatok átültetése másokba

elemek invokálása -átérzése

elemek evokálása--- lehetségesnek tartják h tűzgömböt létrehozhassunk vagy ijesmiket.

az akasha invokálása és evokálása

akasha- 4. dimenzió, asz asztrálissík légköre, amikor kivetülsz érzed.


árnyékhasználat

pirokinézis

telekinézis

elektrokinézis



Szellemidézések: akármelyik ágazat csinálhatja.

Hatalmas lények megidézése: akrmelyik ágazat csinálhatja.

angyalidézések, démonidézések, istenek idézése, isten-szellem idézések.

2018. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
jah a feketemágiához tartozik a hipnózis és a programozások is.
2018. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☺👍
2018. szept. 24. 19:35
 19/22 anonim ***** válasza:
a klosz-áp a legjobb és legeredményesebb ha nagyon jó vagy benne és jó a contract/paktum késségeit szerzödést csinálhatsz egy szép és szexi lánnyal hogy ha sikerül az adott mágia akkor ad egy csókot B) 10/9 sikerül
2018. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 VPeter90 ***** válasza:

16s. Ezt inkább hadjuk. 12 év során belenéztem abba is. Tudod a mágia nem alacsonyodik le a materializáció szintjére. A régi időkben mentek, de ezek különleges bűvölt dolgok voltak amikoris energiát lehettt zárni tárgyakba. EZ most is megy de már nem annyira effektív. Fekete és fehér ? Annyira szélsőséges mintha azt mondtad volna hogy angyal /démonmágia. A mágia se nem jó se nem rossz. Az dönti el mire használod és miféle energiát vegyítesz bele. Utazásaim során találkoztam régi boszorkánymesterekkel. Ha láttad volna az arcukat mikor elmeséltem nekik hogy a mai halandók miféle "tudást" hagytak hátra. Hát a mosoly volt a minimum s akkor még finoman fogalmaztam.


Kérdező: a paladin és a pap a WOrld of Warcraft nevű MMO rpg kasztjai, nézz rá ha gondolod. A paladinnak szent fénye van még a papnak az égető fény amiről beszéltem. Ha másra nem is, arra jó hogy ötleteket szerezz, miként lehet 1-1 elemet használni. Aztán ezeket felhazsnálva megalkothatod a saját varázslataidat amennyiben van hozzá erőd.

2018. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!