Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan ember aki a...

Van itt olyan ember aki a Sirits of Eridu blogot szokta látogatni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 2. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Néha megnézem, hogy mulassak egy jót...
2018. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


még nincs ilyen

Tilos belinkelni? Leirni? Vagy csak elrontottad?

Spirits

2018. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régen olvastam sokat, de aztán rájöttem, hogy vannak sokkal jobb források spiritualitásra (jóga, meditáció, stb. - ezer jó könyv van akár a neten is).
2018. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

igen. de nagyon rémesen össze-visszaság az egész.

ráadásúl akiket ismertem azok iszonyú paranojásakká és agresszív őrültekké váltak. na meg nagyon sokat hazudoztak és nagyképüsködtek stb.


túl sokszor ír ojasmiket ami agressziót vált ki. pl.: vigyázz a beszivárgókkal, így-úgy ne mondj semmit.


agressziót. pl: utáld a zsidókat ezerrel és jutalmat kapsz mindenféle Démonoktól.


Démonok így-úgy segítenek stb. nekem egy sem segített.


minden Sátánistaelváárja h nyaljam a seggét. de semmi konkrétumot nem ír és nem is segít.

én már ugy gondolom ezek után h az állítólagos Démonok is csak seggnyalást várnak el, de csakazértsem fognak segíteni.


én majd csinálok egy jobb honlapot az biztos. már a felénél tartok.


szóval szerintem elég hazúg és agresszív paranoja egy honlap.

2018. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvastam sokat, vannak rajta hasznos információk.
2018. okt. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fakkensajsze ***** válasza:
4 eske nagyon be lehet :D Persze persze, minden szó igaz! Csak a valóság az ahogy a 4eske is megemlítette, hogy nekiállok idézgetni meg kéregetni az Istenektől úgy, hogy semmit nem raktam le az asztalra és még várok is valamit cserébe az már kicsit se gyerekes..na érted? :D Am a másik meg az, hogy nem te döntöd el lehetsz e SS hanem maga Sátán. És ő tudja, hogy ki az a semmirekellő aki csak unatkozik és lusta elérni bár mit is és csak kéreget meg és csak elvár mindent a semmiért és csodálkozik, hogy nem kap semmit.. És fel van háborodva, hogy a semmiért semmit kapott. És :D
2019. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!