Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Élmények és vélemények az...

Élmények és vélemények az ouija táblával/ról?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, de túl sok rossz történetet olvastam. Esetleg aki próbálta már, tippek?

2018. nov. 16. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

#1 Mire használtad az ouija táblát a szüleiddel való veszekedés után?


#3 AZ OUIJA TÁBLA EGYÁLTALÁN NEM JÁTÉK!!!!!!!!!!


#4 MINT MONDTAM NEM JÁTÉK!!! A többiben egyet értek veled. Nem tanácsos ouija táblával "játszani".


És végül kérdező:


Egyedül semmiképp ne próbáld ki! De még szimpla baráti körrel se! Ha annyira nagyon kíváncsi vagy, hogy mindenképp ki akarod próbálni akkor legalább hívj profi, szakértői segítséget: pl médiumot. Mert ha valakit meg akarsz idézni ouija táblával akkor nagyon kell hozzá értened különben nagy esély van rá hogy megidézel ugyan valakit/valamit, de nem azt akit szerettél volna. És adott esetben nagyon veszélyes lehet akit megidézel véletlenül a cél személy helyett!!! Ezért kell profi segítség, mert ő alapból nagy eséllyel azt segít megidézni akit szeretnél, de ha még is más jönne át, vissza tudja küldeni.

Egy szóval ha rám hallgatsz ne tedd!!!!!!!!!!!

2018. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#10-es vagyok, még leirkálom a tippeket, amik rémlenek szellemidézéssel kapcsolatban. (Ismétlem, mi követtük ezeket és semmit sem tapasztaltunk. Én azóta nem hiszek a szellemekben, ennyiért megérte a próba.)

- Csendes, légmozgás-mentes helyen csináljátok, legyen félhomály!

- A ouija tábla akkor a leghatékonyabb, ha saját magatok készítitek el - lényegtelen, milyen anyagból.

- Bízz a társa(i)dban, akivel idézel! Álljatok hozzá komolyan, ne legyen esély arra, hogy valaki átverésből betűzget válaszokat! Akár meg is esküdhettek előtte egymásnak.

- A legminimálisabb erővel érintsétek a mutatót, amennyire csak tudjátok, a legapróbb mozdulatot is kiközvetítve rá!

- Helyezzetek ki tárgyakat magatok köré, amikkel interakcióba léphet az entitás, ha akar - élükre állított pénzérmék, meggyújtott mécsesek, ilyesmik!

- Határozottság. Erősen, jól érthetően hívjátok a jelen lévő szellemet és beszéljetek hozzá! Ne mutassatok gyengeségre utaló jelet!

- Udvariasság. Mintha csak egy élő emberhez beszélnétek, legyetek kedvesek, ne mondjatok semmi sértőt!

- Türelem. Sokáig hívjátok, eltelhet fél óra is, míg válaszol valaki!

- Illedelmesen, de határozottan bocsájtsátok vissza a szellemet, ha végeztetek! Köszönjétek meg a jelenlétét és kérjétek meg, hogy távozzon! Ezen a ponton nagyon hangsúlyos, hogy ezt akkor is szigorúan tegyétek meg, ha nem tapasztaltátok semmi jelét semmilyen léleknek! Megjelenhet rossz szándékú entitás, aki titkolja a jelenlétét, de elküldhető ő is így.


Ha esetleg megpróbálnátok, majd visszajelezhetnél itt, hogy milyen volt!

2018. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem addig örülj #10,#12 amíg nem történik semmi.

És kérdező én még mindig azt mondom NE PRÓBÁLD KI!!!

2018. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fáj...

Mhhüühiiiii

2018. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

4-es:

A lélek belső szegénységére jól mutat rá, ha valaki fél a sötétségről. Az amerikaiak (USA) állítólag különösen. (Baudrillard)


A tudatot megnyitni KOCKÁZAT, mert a tudat teremtő erővel bír. Meg kell érteni, meg kell ismerni, meg kell tapasztalni, érezni kell és élni a tudatot. A tudat szentség. Tudni kell hozzá (Önmagadhoz) közeledni.


A tudat nyitottabb szintjein erőteljes ÉLŐ entitások vannak (telve hatalommal).


Tanuld meg! A tudat szent. Nihilista nem lehetsz, de a hazug vallásokat fel ne vedd! Know thy Self! Ismerd meg magad! Ez légyen (ha méltó vagy rá) az utad.


10-es:

Gyenge a tudatotok és nem hisztek. Méltatlanok vagytok.


11-es:

Igaza van. Bármit is idézel, elküldeni is tudni kell.



Véleményem:

Nem feltétlenül javaslom ennek a táblának a használatát, mert problémák keletkezhetnek belőle.

Én magam sosem használtam.


Gyakorlatilag az asztrális tartomány nyílik meg ilyenkor előttünk (a profán létezés előtti). A magasrendű lények megidézéhez "mester-tudat" és pontosan betartott, HITELES rituálé kell. Na, ebből van a legkevesebb. Mit gondolsz, az inkvizíció mit igyekezett bevonni? A hiteles iratokat, és szétszórt helyettük szemetet. Kiket gyűlölt legjobban? A hiteles embereket.

2018. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Jobman válasza:

Semmiképpen nem javaslom a használatát, mert megszállottság is lehet a vége. Teljesen mindegy, hogy valaki hisz-e abban, hogy van mögöttes szellemi erő vagy sem, attól még működik.

Csak néhány link, érdemes elolvasni.

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!