Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha nagyon erősen gondolok...

Ha nagyon erősen gondolok arra, hogy jönni fog a villamos, akkor előbb fog jönni a villamos?

Figyelt kérdés
A rajta ülő emberek ebből mit tapasztalnak?

2019. jan. 12. 17:41
 1/7 anonim válasza:
100%

Mivel minden 5 percben jon villamos, igy igen, ha eleg kitartoan gondolsz ra, fel fog bukkani :)


Valamint ha latod hogy sok ember all a villamosmegalloba akkor erosen gondolsz ra, fog jonni :)

2019. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Előbb... vagy utóbb.

Semmit sem éreznek, max egy is húzást.

2019. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak elég sokáig kell gondolni rá. A rajta ülő emberek annyit tapasztalnak, hogy van még egy idióta a megállóban.
2019. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hol! A csongrádi tanyavilágban bármilyen erősen gondolsz erre, lovaskocsi hamarabb érkezik.
2019. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van. Rá kell gyújtani a megállóban, akkor jön! Na de mivel pár éve betiltották a dohányzást, sajnos azóta egyáltalán nem járnak a villamosok.
2019. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

"Ez nem így van. Rá kell gyújtani a megállóban, akkor jön!"

Na igen ezt én minden reggel megtapasztaltam minden jármútipussal, de inkább leszoktam a buszozásról.


Szerintem a járművek a kanyar mögött állnak és arra várnak, hogy rágyújtsál.

Nálunk általában 2 jármű is megbújik.

Mert mikor a lámpához érek, akkor jön pont egy busz. Persze ilyenkor esély nincs rá, hogy zöldet kapjak, mert a busz folyamatos zöldet kap ilyenkor. Tehát max integethetek neki. Majd mikor elment a busz és 1 perc múlva átérek a zebrán. gondolván van 10 percem a következő buszig, rágyújtok. Na ekkor érkezik a következő busz a kanyarból.


Ezt egy darabig eljátszottam, de meguntam. Inkább lesétálom azt a pár megállót és addig nyugodtan elszivom a cigimet.

2019. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A négyes hozzászóló válasza a legpontosabb. Már-már elviselhetetlenül, kibírhatatlanul és megfellebbezhetetlenül egzakt, ezért le is pontozták. Ezt kontraszelekciónak hívják.
2019. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!