Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Mágia, okkultizmus

A kérdés
Lucifer-666 nevű felhasználó kérdése:

Ha nagyon erősen gondolok arra, hogy jönni fog a villamos, akkor előbb fog jönni a villamos?

A rajta ülő emberek ebből mit tapasztalnak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: villamos, késés

jan. 12. 17:41  Privát üzenet  

A válaszok

Mivel minden 5 percben jon villamos, igy igen, ha eleg kitartoan gondolsz ra, fel fog bukkani :)

Valamint ha latod hogy sok ember all a villamosmegalloba akkor erosen gondolsz ra, fog jonni :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 12. 17:45 Privát üzenet
Hathor nevű felhasználó válasza:

Előbb... vagy utóbb.

Semmit sem éreznek, max egy is húzást.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 12. 18:07 Privát üzenet
Persze, csak elég sokáig kell gondolni rá. A rajta ülő emberek annyit tapasztalnak, hogy van még egy idióta a megállóban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 12. 18:12 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Attól függ, hol! A csongrádi tanyavilágban bármilyen erősen gondolsz erre, lovaskocsi hamarabb érkezik.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 12. 18:15 Privát üzenet
Ez nem így van. Rá kell gyújtani a megállóban, akkor jön! Na de mivel pár éve betiltották a dohányzást, sajnos azóta egyáltalán nem járnak a villamosok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 12. 18:30 Privát üzenet

"Ez nem így van. Rá kell gyújtani a megállóban, akkor jön!"

Na igen ezt én minden reggel megtapasztaltam minden jármútipussal, de inkább leszoktam a buszozásról.

Szerintem a járművek a kanyar mögött állnak és arra várnak, hogy rágyújtsál.

Nálunk általában 2 jármű is megbújik.

Mert mikor a lámpához érek, akkor jön pont egy busz. Persze ilyenkor esély nincs rá, hogy zöldet kapjak, mert a busz folyamatos zöldet kap ilyenkor. Tehát max integethetek neki. Majd mikor elment a busz és 1 perc múlva átérek a zebrán. gondolván van 10 percem a következő buszig, rágyújtok. Na ekkor érkezik a következő busz a kanyarból.

Ezt egy darabig eljátszottam, de meguntam. Inkább lesétálom azt a pár megállót és addig nyugodtan elszivom a cigimet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 12. 19:03 Privát üzenet
A négyes hozzászóló válasza a legpontosabb. Már-már elviselhetetlenül, kibírhatatlanul és megfellebbezhetetlenül egzakt, ezért le is pontozták. Ezt kontraszelekciónak hívják.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 12. 19:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen jól körülírható paraméterek esetén érdemes egy vidéki városban (pl. Szolnok) villamos vagy trolibuszhálózatot kiépíteni? Nem elsősorban a tőke meglétére, a beruházás...
A 80-as évek végén miért szüntették meg a nagykörúton a buszközlekedést? Itt most 12,12A, és piros 12-es járatokra gondolok. A 4-es 6-os villamoson lehetett érezni ennek a hatását?
Hol tudok olvasni Lokiról (nem a Marvelesre gondolok, hanem az istenre)?
Budapesten keresek megbízható mágust (tapasztalataitok alapján megbízhatót), aki hajlandó kötést létrehozni köztem és egy személy között (nem feltétlen szerelmi kötésre...
Miert gondolok ennyit a demonokra?
Villamos energia előállítására miért nem fúrunk le a földbe egy vezetékpárt, amin vizet átküldve a feljövő meleg vizet használnánk? Természetesen nagy nyomáson és nagy mennyiségű...

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Mágia, okkultizmus rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!