Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek az atkokba?

Ti hisztek az atkokba?

Figyelt kérdés

Pl ha van egy szemely akivel írásba meg telefonon beszéltem de semmi mast nem tudok rola csak h ki o de az életkorat tudom de a szuleteset meg ezeket nem.


Így meglehet atkozni valakit ?


2019. jan. 13. 13:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
okay hogy nem engedek de mit tudnek tenni ?
2019. jan. 13. 16:36
 12/19 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem átkoztalak meg.
2019. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Tisztelt Felhasználónk!


"Ma hajnalra végre sikerült elüldöznöm egy démont a vécémből, de már megint visszatért és nem tudok nyugodtan üríteni tőle! Mit csináljak?" kérdésed töröltük az oldalról, mivel nem felel meg a kérdéskiírás alapfeltételeinek. Amennyiben sorozatosan megszeged az oldal szabályait, a hozzáférésed tiltásra kerülhet!"



Mekkora poén, hogy törölték. Pedig azt hittem a mágia, okkultizmus alkategóriába ilyen kérdések valók. Már önmagában a mágia egy kitaláció, nem értem miért kell a kérdésemet törölni azért, mert az szintén kitaláció. Hatalmas öngólt rúgtak a moderátor urak ezúttal. Hülye kategóriába hülye kérdések valók.

Ez a véleményem a mágiáról, lehet jelenteni.

2019. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem, ennyi adat kevés, hogy bárkit meg lehessen átkozni. Ismerni kell a lába és pélója méretét is.
2019. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
tökmindegy, ugyis egyre rosszabb minden xdddd
2019. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én hiszek, volt is már dolgom velük. Személyes kontakt kell, vagy érintkezni atkozott ruhával, ágyneművel. Ha már az atkok rád kerültek, csak vegyszeres irtással szabadulhatz tőlük. Ágyneműt, ruhákat pedig beadni fertőtlenítésre. Szállodákban, hotelekben, koleszban könnyen elkapható.
2019. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Átkokba sajnos nem, de átkokbaN igen. Írásba sem tud senki beszélni, csak írásbaN. Írásba foglalni lehet dolgokat.

Ha a helyesírásod ilyen gyatra, inkább hagyd az átkozást. Még a végén nem azt átkozod meg, akit szándékoztál, vagy éppen áldást küldesz rá.

2019. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 szittya15 ***** válasza:

Átkot lehet rád tenni a 1. neved és adataid alapján

2. Fényképed alapján.

3. Hangod alapján

Ilyet kultúremberek NEM tesznek még fizetségért se. A facebookon posztolt képek anyagok kiválóak erre a célra.

2019. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
gyere össze az exemmel, aztán mikor kidob rájössz hogy van..
2019. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!