Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan működik a cigány átok?

Hogyan működik a cigány átok?

Figyelt kérdés
Rá akarok egy olyat rakatni Jimmire, a volt főnökömre. Mondjuk 10 évig minden kocsija romoljon el egy héten belül. Nem számolt el, nem fizetett fizetést. Mondjuk egy C jósnő rárakna egy ilyet egy másik cigányra??

2019. márc. 4. 10:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jó pénzért rárakja.
2019. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az jó.
2019. márc. 4. 11:18
 3/24 anonim ***** válasza:
7%

Hát hogy őszinte legyek,Ezek egyáltalán nem valósak tehát kamu.Ha fógna az átok képzeld el a cigányok mennyit átkozódnak,Idáig egy szálka se maradt volna.


Viszont erdélyben vannak olyan papók,Amik ugy elátkozzák az embert hogy az a másnapót nem éri meg.


De ennek óka kell legyen pl:valaki ellópja a biciklid,de nem tudod hogy kiaz,kivánsz annak valami rósszat, és a papok ugy átkózzák el ahogy te szeretnéd.


Erdélyben sokan haltak meg igy,És honnan tudom mert egy erdélyi ismerősöm is igy halt meg,a pap állitása szerint.


Irigységből,Róssz akaratból,önzöségből,bósszuból,Utálatból nem átkoznak el senkit a papók,Szoval ingyen mennél oda.

2019. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó, alig bírtam dekódolni hogy mit akarsz mondani.


De mi ez a hülyeség?


Erdélyi vagyok, ez úgy fszság ahogy van.

2019. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan úgy működik, mint a magyar. Sehogy!
2019. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen te valami oltári nagy barom vagy a cigány átok nem létezik de az erdélyi igen? :D fuuuu ember mondjuk egy pap mióta tud átkozni?
2019. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Hát én vagyok aki irta a baromságot,Volt egy bátyám aki soha nem volt beteg,Annak volt egy felése,De a bátyám félre lépet és megcsalta,az aszony elment és nem jött vissza,A bátyám reggel kinhalál között halt meg,Se vér nem volt semmi,csak olyan ami Sz-el kezdődik és R-el végződik ráadásul nem a földön volt,hanem a falón.mindenki csudálkozott mi történt egy teljesen egészséges emberrel"és a pap mondta hogy ien halált még soha életében nem látott,csak a horrór filmekben,És azt mondta átok volt rajta".a pap minek hazugna és ha erdélyi vagy kedves válaszoló,Bizony erdélyben is vannak cigányok,és kérdezz rá vagy nézd meg személyesen,a csikszerdában található,és utána gyere vissza és ird meg ha hazuttam.
2019. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5%

Utolsó vagyok,A pap miota tud átkozodni?


Erdélyben két féle pap van,Katolikus,És fekete mágiával fóglalkozó papok)-az átok se mindegy hogy átkozodnak,szimplán vagy gyertyát tesznek sz*rba és templomba átkozódnak,De ha nem hiszitek érdeklődjetek csikszerdai cigányoktól.)

2019. márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Erdélyi vagyok, és sűrűn játok templomba. NINCS átkozó pap.
2019. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A pap egy olyan személy aki elkotelezi magat istennek tehát nincs olyan hogy fekete mágiát űző pap te idiota degenerált mivel a sátán/lucifer/ordog nem isteni személy mivel a keresztényben egy isten van
2019. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!