Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan működik a cigány átok?

Hogyan működik a cigány átok?

Figyelt kérdés
Rá akarok egy olyat rakatni Jimmire, a volt főnökömre. Mondjuk 10 évig minden kocsija romoljon el egy héten belül. Nem számolt el, nem fizetett fizetést. Mondjuk egy C jósnő rárakna egy ilyet egy másik cigányra??

2019. márc. 4. 10:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Olyan pap van aki tud ördogöt üzni emberből, vagy démont a lakásból kifele.
2019. márc. 5. 15:56
 12/24 A kérdező kommentje:
Jimmy viszont hipnotizál, iszonyú szuggesztiven kommunikál, azért volt annyi alkalmi nője: 100+!
2019. márc. 5. 16:00
 13/24 anonim ***** válasza:
3%
#9,ha nem hiszed akkor kérdezz csikszerdai cigányoktol,te csotány,és aztán gyere vissza és ird meg ha kamu.
2019. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha odaállítasz egy hétköznapi, egyszerű cigány elé, és azt mondod hogy fizetni akarsz hogy átkot tetess valakire, akkor mindjárt égre-földre esküdözni fog hogy ő egy felkent fekete pap.


Elmormol valami halandzsát előtted, aztán örül hogy mekkora hülyével találkozott.

2019. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
7%
Ez lehet hogy igy van."sőt biztos),de ez nem hétköznapi cigányokról szol,hanem "papokról,marosvásárhelyen is megtalálhato.Az a neve hogy:(fekete templom).de nem fogok vitázni senkivel,érdeklődjél utánna.
2019. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám onnan származik, ott nőtt fel, és néha visszajárunk rokont látogatni. Megkérdeztem. Semmi.
2019. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Amikor kérdezek valakitől ezen az oldalon,akkor hirtelen mindenki onnat származik.(érdekes),ha sűrűn jársz a jó isten házába,(peddig oda kellene mert ő ami pásztorunk) akkor te honnan tudhatnád hogy van-e fekete templon.Erre nem fogsz válaszolni?
2019. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél, születési anyakönyvet?


Én csak a Brassói Fekete Templomról tudok, voltam benne, kedvelt turisztikai látványosság - Románia legnagyobb temploma. A tűzvész miatt lett ez a neve.


Marosvásárhelyen nincsenek ilyenek.


Ha így tiltod a látogatását, akkor te honnan tudod, hogy mi zajlik benne? Amúgy én már vettem részt zsidó vallási eseményen, és hamarosan részt veszek egy arabon is. Attól még, hogy keresztény vagyok, nem kell szemellenzőt hordanom. Nem elárulom a vallásomat, csupán megismerem más emberek kulturáját.

2019. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél szűletési anyakönyvet?


- egyáltalán nem azt,de az nagyon furcsa amikor pl:bicikliről irsz ki egy kérdést",akkor hirtelen mindenkinek olyan van.amugy tudok erről amit leirtam,és egyáltalán nem érdekel hogy te tudsz-e,róla vagy nem.A lényeg'hogy én tudom,soha nem voltál ien helyre és az életben soha nem is fogsz,Az elején még azt irtad hogy barom vagyok,:nem létezik ien),most meg hirtelen nagy apád,azon a környéken nőtt fell.és te is jártál ott,akkor ezek szerint te hinnél a helyemben"?,de nem érdekel válaszolj erre,és kérlek ne azt válaszold hogy te épiteted a fekete templom-t.Xd

2019. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Szétveri az összes bábut, leszarja a táblát, aztán vígan szökdécsel hogy ő nyert.


Befejeztem, nem fogok egy 26%-ossal (akinek rendre az összes válaszát 0%-ra értékelik) vitázni, akinek még az írását se tudom megfejteni.


Mármint komolyan, az előbb írtam le helyesen ugyanazt a szót, amit te aztán lemásoltál - hibásan.

2019. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!