Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az obszidián tükröt hogyan...

Alex 2014 kérdése:

Az obszidián tükröt hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
MEG TUDNÁTOK MONDANI, HOGYAN KELL HASZNÁLNI AZ OBSZIDIÁN TÜKRÖT? ESETLEG TUDNÁTOK KÜLDENI EGY OLYAN KONKRÉT LINKET, AHOL EZT EL TUDOM OLVASNI?

2019. júl. 13. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Obszidian tukor? Minecraft wikipedia, de szerintem ez valami modban van csak benne.
2019. júl. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csendben.

Ha ennyire kiabálsz, szétreped!

2019. júl. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy obszidián marokkövem. Úgy tudom, hogy a gyökér csakrát tisztítja/erősíti meg...
2019. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

miért van olyanod????

én nem tudtam beszerezni seholsem.

inkább küld el nekem,mert én legalább tudnám használni.

nekem csak egy sima festett tükröm van.

régóta áhítozok egy igazi obszidián tükörre.

2019. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hol vetted????
2019. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lemész gnosisba miközben a tükröt nézed. Nem nézel félre, próbálsz nem pislogni, nem gondolsz az ég világon semmire, amíg a tükör "meg nem nyílik" előtted. Ha ez 5 perc akkor 5 perc, ha 5 óra, akkor 5 óra.
2019. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tükröt a démonidézéseknél szokták használni, hogy láthasd őket a tükörben, vagy mutathassanak valamit, esetleg szimbólumokat. Viszont ez nem megy olyan könnyen, gyakorlottnak kell lenni hozzá.
2019. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!