Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik gyógyító mágia (fizika...

Létezik gyógyító mágia (fizikailag vagy metálisan gyógyító)? Vaalki tud ilyet használni? Ha valaki tud a válaszolók közül nem adna pár tippet a tanulásához, és gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdd el az agykontroll alapokkal.

Utána meglátod, hogy mi működik nálad a legjobban, aztán arra tudsz tovább haladni.

2019. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem létezik mágia, de ha a figyelmedet a testedbe irányítod, különösen a problémás területekre, akkor azzal nagyban megerősíted az immunrendszered.

Csak tartsd ott a figyelmed, ahol a probléma van vagy fáj. Már önmagában az, hogy figyelsz a testedre enyhíti a fájdalmakat.

Mentális gyógyításhoz pedig figyelj a jelenre, vond el a figyelmed az elmédről.

2019. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki annak nevezi ezt aminek akarja kedves 2-es. Én energiával gyógyításnak hívom. Adott pl a térded be van gyulladva, fáj. Terpeszbe állsz, a kéz kezed a fájó pont fölé helyezed (ne érj hozzá) Ha érzed a tenyeredbe a térded melegét és nem fordítva, akkor szépen lassan elkezded lefele "vinni" a gyulladást a lábszáron keresztül a bokán át levezeted a földbe. Ezt mással is meg tudod csinálni de nehéz kezdőként különbséget tenni aközött hogy megfogod és lehúzod az adott emberről, felveszed tőle, vagy a saját energiádat adod át neki a gyógyulásra (ez utóbbi kockázatos mert ha lemeríted magad, nem biztos hogy olyan gyorsan vissza is tudod tölteni magad ami annyit tesz hogy levert leszel, rosszabb esetben fogékonyabb a betegségre)

Én a barátomon gyakorolgatom az ízületi, izomproblémái kezelését ami úgy ahogy könnyű. De ha valakinek veseproblémája van azt vagy energiaátadással lehetne kezelni vagy (ami praktikusabb) fogsz egy jó természetgyógyász könyvet, kikeresed a reflexpontját és azt kezded masszírozni neki (ami nem mellesleg fájni fog neki úgyhogy csak óvatosan)

2019. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Adott pl a térded be van gyulladva, fáj. Terpeszbe állsz, a kéz kezed a fájó pont fölé helyezed (ne érj hozzá"


Beszarás, hogy pont a térdet hoztad fel témának, mert épp baj van a térdemmel. Be van gyulladva, és alig bírok ráállni. Szerintem ízületi gyulladás, mert gyerekkoromban egyszer voltam már kórházban, amikor ízületi gyulladás miatt nem tudtam ráállni pont erre a lábamra.

Egyébként kézrátétellel is szoktam kezelni, nem csak a figyelmem ráirányításával. Az ember, amikor sérülés éri, nem véletlenül rakja oda a kezét egyből, ahol fáj neki. Ez egy reflexszerű, ösztönös viselkedés. Maga a kézrátétel azonnal enyhíti a fájdalmat.

2019. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2019. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vaalkit nem ismerem, de a többi stimmel.


Szepes Mária: Az áldozat mágiája c. könyvével kezdd a tanulást.


Jó tanulást.

2019. jún. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Mágia=(görögül magost) magyarul magosztó. Energiákat irányító. Igen vannak ilyenek. Ilyen a reiki, a szellem gyógyászat stb stb. :)
2019. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi az a reiki?
2019. jún. 27. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyere el és megmutatom. :)
2019. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!