Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit reagálnátok ha a párotok...

Mit reagálnátok ha a párotok közölné veletek hogy mágia segítségével vonzott magához?

Figyelt kérdés
Én így találtam meg a párom. Akartam egy srácot akivel őrülten szeretjük egymást, mandulavágású bociszeme van és ragaszkodó. Két hétre rá megismerkedtem vele és már másfél éve együtt vagyunk. Nem tervezem ezt elmondani neki mert félek hogy tárgyilagosnak érezné ettől magát, azonban egyre jobban ismerkedik a "mágiával". (Nem is ismerkedik, inkább segít nekem gyakorolni a gyógyítást, de ez nem fontos) A lényeg hogy ő is egyre többet ismer meg a hobbimból, ha kérdez válaszolok neki, mert nem akarok előtte titkolni semmit. De ettől mégis félek kicsit.

2019. júl. 18. 10:03
1 2
 1/14 ******?! ***** válasza:
42%

"Mit reagálnátok ha a párotok közölné veletek hogy mágia segítségével vonzott magához?"

Azt mondanám, hogy hetero vagyok nem mágiaszexuális. Nem vonzódom a mágiához. Aminek nincs csöcse és vaginája, ahhoz abszolút nem vonzódom.

2019. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

El lennék ragadtatva, hogy mégsem olyan földhözragadt, mint eddig mutatta.


Amúgy ne mond el neki. Minek.

2019. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Meglepne h eddig nem tunt fel h ilyen gyagyassal vagyok kapcsolatban... 🤷‍♀️
2019. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha csak szerettél volna egy olyan srácot, mint ő, az nem mágikus kötés, csak egyfajta tudatos teremtés, a szabad akaratából van veled. Hozzá hasonlót szerettél volna és sikerült.

De ha valamilyen mágikus kötés van köztetek, a szabad akarata ellenére az már más kérdés.


Szerintem, ha szabad akaratából van veled és szerettél volna egy hozzá hasonlót, akkor az kb a vágyaid beteljesülése. Ez nem bűn, ebben semmi rossz nincs.

Ha viszont szabad akarata ellenére kötötted magadhoz, akkor azt inkább ne említsd meg neki.


Te döntesz, de lehet ezt úgy közölni, hogy ne értse félre, a felvezetésen múlik minden.

2019. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mr.Q77 ***** válasza:
74%

Nem szoktam reagálni az ilyen "mágikus" kérdésekre, mert nem lehet értelmesen ... de ledöbbent hogy 2019 ben még tényleg vannak olyan emberek akik látnak rációt ilyen blődségben.


Múltkor tátott szájjal néztem egy (RTL?) es betelefonálós "pénzmágiás" műsort. Ez "most" van? tényleg egy létező műsor? (tettem fel magamban a kérdést), basszus ez egy létező műsor, s nem egy film


... és vannak olyan humanoidok akik betelefonálnak. Ezek az emberek mit fognak fel az őket körül ölelő világból társadalomból történésekből?

2019. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Attól , hogy valamiről sok ember azt hiszi, hogy nem létezik attól még létezik. Általában a nem kézzel fogható dolgokban nem hisznek az emberek de attól még van !
2019. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Elfutnék előle, amilyen messze csak lehet!
2019. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Ne mond el neki, mivel semmi rosszat nem tettél csak bevonzottad a megfelelő társat. Nem konkrét személyre kértés kötést. (Úgy az gáz lenne, mivel az illető szabadakaratát semmibe néznéd, de itt erről szó nincs).

Ne beszélj erről, furán nézne rád.

2019. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
* kértél kötést
2019. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mr.Q77 ***** válasza:
78%

6/9 es


Absolute nem vagyok elzárkózó, csak a nettó ostobasággal/tudatlansággal nem lehet mit kezdeni.


Rászűrtem erre a mágiára itt a gykérdésekben, csak a kérdések olvasása is fájt.


A tudás ellenpólusa nem a "nemtudás" hanem a tudás illúziója.


Szűkítsük le a kört az emberekre "mágusokra"


Tudom hogy vannak nagy tudású, jelenlegi tudomány által nem megmagyarázható képességekkel/tudással felvértezett emberek, de ezekből néhány ha van (látókra, gyógyítókra gondolok). Mondjuk 1-10 millió emberenként 1-2 db. Legtöbbjük született képességekkel rendelkezik, vagy valamilyen trauma váltja ki ezt náluk.


Vagy mondjuk egy egész életen át tartó elhivatott (sokszor a társadalomtól elzárt) szigorú életforma részeként elért képességek :értsd pl 10 évesen kolostorba elvonult Buddhista szerzetesek melyek egész életüket a vallásuk gyakorlásának szentelik és átmeditáljak az életüket , vagy elhivatott chi-kung gyakorlók 20-30 év (és még sorolhatnám ) után juthatnak el olyan szintre, tehetnek szert olyan képességekre ami már túl van a mindennapi ember felfogó képességén.


Ezzel csak azt akartam mondani ha vannak is különös képességű emberek (nagyon kevesen), azok feltételezhetően az átlag ember számára nem elérhetőek, vagy legalább is megszűrik hogy ki férkőzhet hozzájuk, és miben tudnak adhatnak segítséget.


És ami biztos nem abban merül ki hogy mondjuk özvegy Kovácsné Istvánné született Szücs Jolán szerelmi életét oldják meg szerelmi kötéssel.


És Kis Rozália rokkantnyugdíjas "mágus" a (Petőfi utca 17 es panel 2. emelet 4 es ajtó) több mint valószínű nem rendelkezhet olyan mentális/szellemi kapacitással ami őt bármiféle képességekkel felruházná.


De ez egyáltalán nem rettenti vissza. Kövesdi Julcsi nénit, hogy átmenjen a Rozihoz és némi kp és friss almás-pite kíséretében, jól kibeszéljék a szomszéd Etelkát, és még egy rontást is kérjen rá.


Oszt ha netán 2 és fél hét múlva az Etelkát megharapja a Béla bácsi vak és süket tacskója, akkor na látod Julcsikám, hatott az átok.


De magyarázhatnám reggelig miért blődség ez az egész hétköznapi ezotéria. Mert a magukat ezotériában "hívők" 99% nak fogalma sincs mi is az valójában. Ez nem 2 nap alatt OKJ tanfolyamon elsajátítható tudás.

2019. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!