Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Iszonyatosan félek, szerintete...

Iszonyatosan félek, szerintetek mit tegyek? Miért élek át ilyeneket?

Figyelt kérdés

(17 éves vagyok) Anya meg nevelőapám elmentek nyaralni engem meg itthon hagytak a 14 éves öcsémmel. Tegnap elmentem tescoba 7 körül. Olyan 10 percre van a házunktól. Éreztem hogy valaki figyel engem, folyamatosan hátranéztem, és megláttam mögöttem egy embert. Tök normálisan nézett ki, fekete póló meg farmer, sötétbarna oldalt felnyírt haj. Végig követett engem. Nagyon furcsa volt, mindig bámult. Mikor elegem lett megkérdeztem mit akar, erre azt mondta látja hogy különleges vagyok, mint ő, és lelépett. Ma is láttam őt.

Átlagosan nézek ki, annyiban vagyok furcsa hogy mindig paranormális dolgok történnek velem. Ahol ott vagyok ott baj történik, a régi legjobb barátnőm átjött egyszer hozzánk és azt mondta rosszul érzi magát velem, furcsán, és hogy nem szeretne barátkozni velem. Minden este hallok kaparásokat, amikor jövök hazafelé iskolából olyan mintha figyelne valaki, és félek hogy ez a fiú. Gyerekkoromban mindenféle lényt láttam, de a szüleim azt mondták beképzelem. Tavaly meghalt a mamám, kiskoromban mindig azt hittem rá őrült mert mindig szellemekről és rossz meg jó energiákról beszélt meg hogy nehogy elvigyen a sötétség. Ekkor úgy értettem hogy a drog, pia és mondtam neki hogy nem fogok drogozni.Erre megforgatta a szemét mintha azt mondta volna hogy meglátom. de egyre inkább tűnik természetfelettinek. Volt olyan hogy magától bekapcsolt a Tv-m és zúgni kezdett. Amikor aludtam a régi barátnőmnél, akkor is voltak hangok. A barátnőm is hallotta. Egyszer ordítottam hogy bárki is hagyja abba az ijesztgetésemet. Ezután 2 napig minden felerősödött.Nagyon félek, megőrültem? Nem hittem eddig semmi természetfeletti dolgokban. Az öcsém semmi kaparást nem hall, se anyáék. Volt olyan hogy az általános iskolai osztálytársamnak aki csúfolt beszóltam. Hazamentem és azt kívántam sírva bárcsak megd0glene. Másnap úgy jött be iskolába hogy fájt a feje és tesin elesett. És mikor elesett elkezdtem akaratlanul mosolyogni...A tanár jól leszidott miért mosolygok. Mikor aznap hazamentem fogat akartam mosni.Odamentem és hülyeségből odatettem a kezemet elé, hogy hátha van valami szupererőm. Kimentem a fogmosós poharamért, és mire visszaértem a földön volt a fogkefe. Már arra is gondoltam hogy valami boszorkány vagyok, eddig meg még Istenben sem hittem. Azt érzem hogy beszélne kellene ezzel a fiúval.

Nem kamu szóval kérlek segítsetek.


2019. aug. 17. 17:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

A világ egy projekció.

A félelem addig létezik, amíg figyelsz rá. Ha nem figyelsz rá, akkor felismerődik az illúzió, és képes vagy rajta felülemelkedni.

2019. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy pszichiáterrel kellene beszélned, mert ez igen komoly pszichátriai betegségre mutató tünetek sora.
2019. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Mit tegyél? Ne szólíts le idegen férfiakat.

Azért követett, mert ő is a teszkóba ment. Nem csak miattad tartják fenn...

Amikor félsz, aggódsz bármi miatt, hívd fel a szüleidet. És mondd meg nekik, hogy ne bízzák rád az öcsédet. És fordulj pszichológushoz.

2019. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ehhez miért kéne pszichológus?
2019. aug. 17. 19:06
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a tescoba ment, mivel tettem kerülőt és akkor is követett...
2019. aug. 17. 19:13
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Én is pszichiátert javaslok.

Valamint jelezd a Tescónak és az egész környéknek, hogy amikor te odamész, akkor senki más ne menjen bevásárolni abból az irányból.

2019. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
2019. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
A pszichológust ugyanazért írtam, amiért mások a pszichiátert. De nyugodtan mehetsz pszichiáterhez is, ha az szimpatikusabb.
2019. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
És ne nézz pszichothrillereket, horrorfilmeket meg hasonlókat. Ne rongáld magadat ilyenekkel.
2019. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltél, ebből 10 igaz rám :,D
2019. aug. 17. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!