Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisz valaki a sorsban? Normáli...

Hisz valaki a sorsban? Normális válaszokat

Figyelt kérdés
A közelmultban olyan utakat jártam amit nem kelet volan illetve olyan írást írtam amit nem szbadott volan mivel véleményen szerint van egyik félteke job és van a bal agyfélteke§ na már most én mondhatni így mint laikus folglakozok nagyon rég óta testépítéssel és a bal tenyeremen és jobbon is lekopott eredeti sorsvonal tehát a vonal a csík a kezemen esgzerűen és job tenyeremen pedig keletkezett egy rövidebb volanl ez provinacia amin jártam azt a világot adtam volan ki kezemből vagy hogyan fogalmazzak mint ha multam eltűnt volan volt már vagy valaki hozzá tudna fűzni valamit ? esetleg valaki hisz aban hogy halál után a személyiségünk egy máslétformában tovább él???

2019. okt. 13. 21:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Miből veszi miből veszed ?
2019. okt. 16. 16:16
 22/23 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, és van is. Persze, hogy van szabad akarat, és szabadon választhatjuk meg az utunkat. De nem szabad akaratból kapunk magunk mellé embereket és lehetőségeket, amik mind a sorsunk formálói. Gondoljunk csak bele, ha van olyan személy, akit mindennél jobban szeretünk, őt is okkal kaptuk. Nélküle az életünk máris másmilyen lenne. Gondoljunk bele abba is, hogy egy-egy időszakban milyen jól jártunk, mert megragadhattunk egy lehetőséget vagy megismerhettünk valakit, aki akár jót, akár rosszat váltott ki belünk, de tanulhattunk valamit általa. Igen, az életedet fentről irányítják és kísérik. Van, hogy válaszút elé érkezel, te választod a szerinted helyes irányt, de a másikkal meg sokkal jobban jártál volna. De nem tapasztalod meg, hiszen szabad akaratodból a másikat választottad. Nem kell mindenkinek hinnie benne, de attól még így van.
2019. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én Sorosban hiszek.
2019. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!