Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A pesszimista ember nem hisz...

A pesszimista ember nem hisz a sorsban. Az optimista? Ti milyenek vagytok?

Figyelt kérdés
1-2 évtizede még közhiedelemben terjedt, hogy mindenki megtalálja a párját, úgy küldősègekben, ahogy belsőségekben. Ma már egymásnak szerepelnek a nők és a társaságuknak akarják felmutatni a megfelelő választást, mint egy pènzes kigyúrt férfit, vagy egy szimplán normàlis kinézetű, de igazán tehetős férfit. Régen mèg megállta a helyét a következő állítás: Ö nem a tiéd, mert nem neked szánta a jóisten. Majd elfog jönni az is ne aggódj. Ès eljött. Az átlagfizetésü helyes férfit elérte a szerelem vagy a kaland. De az nem időtolásokkal és kinlódásokkal. Az működött, kólcsönösen. Manapság már pszichos betegség miatt azt tartja a bombanő vonzónak, ami elérhetetlen. De ha megjelenik a pénzes férfi, akinek azt mondják hogy ezt akarom, mire az vissza: ezt nyújtom! Mindjárt megjön a kedvük és jön a szoknyaemelés, a heccelés. Már nem azt az időket éljük,mint régen. Már úgy megy be az ember a szórakozóhelyre, hogy teli van gyűlölettel a bombanő. De egy bankba, ahol pèldául szép nők dolgoznak, ugyanez észlelhető. Érzik, ha tetszenek valakinek, de ezzel nem élnek, hanem ettől frusztráltak. De nem tudják mitől azok, mert az embert nem ismerik. Csak látják hogy nem arnani öltöny van rajta és új cipő, vagy nem sztár az ember, esetleg kigyúrt férfi, akkor már ellenségként kezelik. Így akadályozzák meg a próbálkozást. Így hogyan legyen kapcsolat?
2017. ápr. 27. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A modern média negatív hatása... Kihat a személyiség alakulására.
2017. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nem mindenki ilyen felszínes:) Én szentül hiszem, hogy a véletlenek sorozata az élet, te irányítod a sorsod
2017. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz összefüggő szöveget se alkotni. Egy értelmes nő tőled sarkon fordul.
2017. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy dögös doromboló kandúrdög vagyok. Kérem a Gucci táskámat! De izibe'! ;)

Na hallod, nekem már a puha, bélelt kosárka nem elég.


Nem tudtad, hogy ma már a macskák is wish... izééé... Gucci táskát vennének...? :P

2017. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nevezzetek naivnak, de én hiszek abban, hogy mindenkinek van a világban párja, kortól és nemtől független. Csak nyitottnak kell lenni és hinni:):)

Én ezt tettem és most van egy kedves párom akivel imádjuk egymást és vannak nagyon jó barátaim.

Persze nekem is volt olyan, hogy nem hittem semmiben rossz emlékek és tapasztalatok miatt, de megprobáltam pozitivan hozzáállni:)

2017. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3-as Te vagy a nevezetlen valaki, aki egyébként egy senki? Alkottál már életedben összefüggő szöveget? Akkor talán talán most hálálkodnál.
2017. ápr. 27. 23:07
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nevezzetek naivnak, de én hiszek abban, hogy mindenkinek van a világban párja, kortól és nemtől független. Csak nyitottnak kell lenni és hinni:):)"


Nemtől függetlenül? Értem, tehát sokaknak azonos nemű a látens párja. Feladom énkandúrságomat... ;) Ezentúl Zsé-dúrban nyomom. Vagy Zsédában...?


[link]

2017. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam a "kortól és nemtől függetlenült, hogy mindegy hogy 6 éves vagy vagy 36 illetve fiú vagy lány:D
2017. ápr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A bombanős megint unatkozik.
2017. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én se optimista, se másik, alkoholista vagyok. A legjobb megoldás, így nem érdekel hogy ki milyen.:P Viccen kívül, jól látod, beteg a társadalom, felcserélődtek a szerepek is..!

Rágörcsöltél, ennyi!És igen, minden adva van a kapcsolattartáshoz- mobil, stb..- mégis elsivárosodtunk..

Nagyon szomorú ez, én is évek óta próbálok keresni normális-átlagos- párt..

Úgy legyen kapcsolat hogy barátokat/nőket/ próbálj keresni előbb ne párt. Érted, ugye, a különbséget?:)

2017. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!