Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Furcsa kérdés lesz. Hogyan...

Furcsa kérdés lesz. Hogyan tudja egy ember elérni azt hogy gondolatai által, fizikailag meghaljon? Mondjuk este lefekszem és azt szeretném hogy reggel ne ébredjek fel, többé. Semmi külső behatás nélkül.

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 12:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9-es,szerintem nem jó amit csinálsz.Ha 2 hétig nem ennél,még menni se tudnál,szerintem.Munkahelyet meg nem olyan nehéz találni,még ha csak alkalmit is.
2019. nov. 16. 17:43
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

SZERINTED!!!!

MÁR 5 ÉVE AGYBA -FŐBE KERESEK MELÓT!!!

nálunk nincs sok munkalehetőség és elég hamar betöltenek mindent.

a gondolat ereje...az csak pozitív dolgokkal érvényesűl.

volt h 3 hónapig nem ettem semmit mert tűl drága volt a szemüvegem...még csak meg sem szédültem és tudtam dolgozni. a gondolat ereje...valóban sokmindenre képes az ember. de csak pozitív dolgokkal érvényesűl. a halál nem pozitív tehát nem megvalósítható.


totál nem érdekel h nem hiszi el senki sem h 3 hónapig nem ettem és mégsem lett semmi bajom.

sem azt h két hete nem eszek s csak kávézok.


volt h bizonyítani akartam h kibírom az éhhséget. de tudod nem akartak engem bevonni, mivel nem hasonlítok Jézusra....a Jézushoz hasonló fazonokat vizsgálják és mutogatják...


ha a gondolat ereje érdekel akkor csak pozitív legyen. amúgy ajánlom a TULPA -kifejezésnek nézz utánna.

Miszerint a gondolatunk erejével teremthetünk. pl.: követ, állatot stb.

2019. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Elobb azt mondtad hogy 22 napig birja az ember kaja nelkul most meg 3 honapja nem ettel az tobb mint 90 nap osszevissza beszelsz idota kamu vagy
2019. nov. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

elvileg mondom ELVILEG egy átlag ember 22 napig bírja....

de én több ideig bírtam...

de nem kell hinni...

2019. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy az emberben van egyfajta védekező mechanizmus igy nagyon nehezen lehet azt megcsinalni hogy oke nem lélegzek nem eszek nem iszok... ezért általában egy külső eszközzel csináljak ami nem tud leállni...
2019. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
:(
2019. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne azon agyalj, hogy hogyan halj meg, hanem hogy hogyan élj! Ezer oka lehet valakinek meghalni, de egyetlen egy is elég az élethez.
2019. nov. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Úgy mint Amidala,mikor megtudta mit tett Anakain,elhagyta az életereje....Az öngyilkosságra készülő valaki,aki írt itt közben..Tudod milyen szerencsés vagy hogy van családod? Munkát találhatsz még,de családot soha.Tanuld meg értékelni azt amid van,a többi jönni fog magától.
2019. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem képes, hogy jajj ne kelljek fel holnap. De pl. rákot azt tud csinálni magának ha pl. rossz embereknek csicskul be. Meg olyan is van hogy szomorúsag miatt meghal. Rossz hir hallatán szívroham, agyvérzés azonnali halállal. Ilyen volt van sok regisztralt eset.
2020. jún. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, meg lehet-e halni, ahogy Te azt elképzeled. Viszont én pozitiv célra, kiprobáltam. Hat éves koromban súlyos tüdő problémám volt, de 35 injekcióval helyre jötem,teljesen meggyogyultam. és akkor elhatároztam, hogy 50 évig nem leszek beteg. És annyira bemagyaráztam magamnak, hogy pl frontvonulásokban sem hittem, az idöskori betegségeket sem ( az olyanokat, mint a reuma, köszvény stb). És 50
2021. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!