Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki hisz olyanban hogy...

Valaki hisz olyanban hogy tárgyakat megtudja szálni egy gonosz szellem?

Figyelt kérdés
vagy valaki hisz olyanban hogy vannak negatív energiák a lakásban például tárgyaknak van szellemi erelye?? normális válaszokat várok

#energia #sklanders
2019. dec. 22. 11:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
69%
Valaki biztos. Például te. "erelye" DDD
2019. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Winni Spinzo ***** válasza:
62%
Tisztázd magadban a fogalmakat az ilyen kérdések előtt
2019. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, meg tudja!


Pl. az Annabelle c. horrorfilm alapját képező igaz történet és Warren házaspár tapasztalatai alapján.


Keress rá Warrenékre a guglin és sok beszámolót olvashatsz megtörtént esetekről.


Ez egy létező dolog.


Próbálj megszabadulni az ilyen tárgyaktól...!

2019. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Te megszállnál egy tárgyat? Elég kellemetlen lehet. XD

Persze tudnak tudatosan energiát elhelyezni benne, ami direkten hat a környezetre úgy, ahogy a teremtője megszabta.


Mindennek van szellemi "erelye". Kimaradtál fizika óráról vagy mi van?

2019. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 nylonx ***** válasza:
100%
Én 40 éves szobafestőként rengeteg lakásban járva elmondhatom, hogy vannak kifejezetten nyomasztó házak. Van egy ház most is ahol nem lakik senki és akkor csinálom ha épp van egy üres napom. Ott nem tudok egész nap szabadulni a negatív gondolataimtól,felalá járkálok olyan intenzíven hangosan gondolkodok.Délután rendesen öngyilkos gondolatok jönnek. Legutóbb is ilyen volt és meg is jegyeztem magamban hogy ,ja hát már megint itt vagyok ebben a házban. Tavasszal egy másik városban festettem , akivel mentem annak már az első napokban megjegyeztem hogy ha itt élnék egy éven belűl öngyilkos lennék.Megsértődött mert a szülői háza. Mindenesetre másnap rámesett egy súlyos tárgy és eltörött a jobb kulcscsontom. Egész nyaram odalett. Nem kell hogy ezek nyirkos vályog sötét romok legyenek.Azokban is van kifejezetten kellemes.
2019. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 nylonx ***** válasza:
100%
előző vagyok. Nem biztos hogy összefügg a csonttörés a ház hangulatával, mert az is lehet hogy nem szellemi lényekről van szó, csupán az előző lakók szellemisége,feszültsége,rigolyás, depressziós hangulata is átjárhatja a falakat és valahogy benne marad az is lehet.
2019. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szóval még is igaz az állításom mnden tárgynak van meglevő enrgiája és azt bocsájta ki b magából az univerzumon mindenek megvan rezgeése tehát figuráknak is ugye? lehet festményeknek is?? vagy bútorodnak is ??
2019. dec. 22. 15:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális válasz: Nem, nincs ilyen.
2019. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen,pl egy amulett,ami a tulajdonosa rezgéseit tartalmazza,vagy visszaadja.Egy erős forróvizes lemosás lenullázza.A házaknak is lehet ilyen negatív rezgése,szinte az összes horrorfim erre épül.Az ilyen helyeket messze elkerülném.
2019. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Nyammogi ***** válasza:
100%
Hát, a helyesírási szótáradat tuti megszállta egy démon...
2019. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!