Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ő volt vagy egy gonosz szellem?

Ő volt vagy egy gonosz szellem?

Figyelt kérdés
Ez egy éve történhetett velem, hogy aludtunk a barátommal az ágyba, és arra ébredtem, hogy ő felmegy a lépcsőn aztán oldalra néztem és egy barátunkat láttam magam mellett állni, az arcán nem láttam, de tudom, hogy ő volt, mert ugyanaz a ruha volt rajta amiben öngyilkos lett. Elkezdtem kiabálni a barátomnak, de tudom, hogy alig jött ki hang a torkomon. Visszaszaladt hozzám és elkezdtem remegni, rázott a hideg, utána pedig sirtam vagy 2 órán át.
2014. jan. 12. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak álom volt.Persze attól lehetett az ismerősöd szelleme!Általában álmokban jelennek meg az elment lelkek.Így könnyebb nekik kommunikálni.Valamit tudatni szeretett volna veled!Lehet,hogy fogsz még álmodni róla!Ja és attól,hogy megjelent nem rossz szellem!
2014. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet h ő volt. Egyre több ilyet olvasok :S Nekem hálistennek még nem állt az ágyam mellett senki, (szívinfarktust kapnék kb..) de álmomban már megjelent az elhunyt apukám.
2014. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor a barátommal szakitottunk a tvm tetején fent volt a közös képünk, és se ablak, se ajtó nem volt nyitva, és leesett a képkeret. Ezeket jeleknek vettem mindig :-) volt még olyan is, hogy kimentem hozzá a temetőbe, mondtam magamba, hogy milyen jo lenne ha tudna beszélni a volt barátom fejével, hogy kibéküljön velem, rá 2 napra felkeresett a volt barátom. Lehet csak az én "hülyeségem", de én hiszem, hogy itt van mellettem :-)
2014. jan. 13. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára tudat alatt gondoltál a napokban a barátodra és a gondolataink álmunkban vezetjük le ilyen az emberi psziché
2014. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne aludjatok az IKEA-ban és akkor majd nem néz furán az éjjeliőr.
2014. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!