Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent az ha bárhova...

Mit jelent az ha bárhova beteszem a lábam, ott a központi villanykapcsolók leoltõdnak, és furcsa dolgok történnek a lakásban?

Figyelt kérdés
Miért történnek ezek mindig velem? Az égők kiégnek,az ajtó kinyitódik pedig kulcsra van zárva, szekrények, eltünnek reggelre a kitett dolgaim, tárgyak.. A napokban darabjaira szilánkosra tört el egy szinte vadi új fedő, mintha valami szorongatás után széttörte volna, elállítódik a beállított, mosógép programja, stb... Még sorolhatnám... Nem az én házam, azért azt leírnám, de borzalmas dolgok történnek itt! De az is izgi és számomra elég furi hogy egy pár éve kezdődtek ezek a dolgok velem, nagyon beteg voltam, kis híján meghaltam,meggyógyúltam azóta bárhova beteszem a lábam (hàz) Leóltódik a fő villanykapcsoló, na Innen már tudom hogy itt is kezdődik minden elölről ha sokáig tartózkodom a házban! Mi ez az egész? És miért van az hogy látom az embereket, tudom éppen hol van és mit csinál, esetleg mit szeretne kérdezni, akiket régebről ismerek. Szóval öhöm, hallom a gondolatait az ismerőseimnek. De van mikor spontán találkozok valakivel mondjuk egy bevásárló van, és tudom mit fog kérdezni. (Ezt mindenki tudja, hogy hallja az emberek gondolatait? ) És össze füghet ez mind a fentiekben leírtakkal? Várom nagyon a válaszotok, segítsetek! Köszönöm!
2019. dec. 29. 01:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Továbbiakban egy este arra kelek hogy valaki kopogtat az vagy valami az ablakom felől, brutál fura. A kutyummal furi csattanásos hangokra lettem nappal figyelmes, mire édesem a fürdő felé vette az irányt és valamit elkezdett morogni. Szomorú tényállás! Mindenhonnan el kell mennem hogy ezeket ne éljem át? Sokat azt mondták rám hogy rossz energiáim van, ezért történnek ezek a dolgok a házban, meg hogy az én hibám.
2019. dec. 29. 02:01
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Valami hihetőbbet is kitalálhattál volna!

.

"az ajtó kinyitódik pedig kulcsra van zárva"

Vigyázz, ha ez nem a te, hanem más ajtajával történik, nehogy jogtalan behatolás legyen eredménye!

.

"Leóltódik a fő villanykapcsoló"

Nálatok egy pilácshoz tartozik egy fő villanykapcsoló és legalább egy mellékkapcsoló?

.

Hajtasz a kérdés kiírása után járó pontokra?

Hiába kapo, azzal okosabb nem lesz kérdésed.

2019. dec. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Túl sok tévét nézel.
2019. dec. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne szedjél már több cuccot.
2019. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szegényes, inkább olvass több könyvet a téli szünetben, hogy jobb legyen a fantáziád és a fogalmazásod.
2019. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Fizesd be a villanyszámlát. Így riogatott engem is az E-On.
2019. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Egy egész szekrény eltűnik reggelre? Nem semmi.

Nem csak össze vissza hallucinálsz, a memóriád is gyenge.

A nagy betegségben nem kaptál egy kis agykárosodást? Mert a dolgok 99%-át csak elképzeled. Vagy a kérdést is csak ki találtad.

2019. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 macs007 válasza:

Hivnek egy villanyszerelot

Keszittetbek egy CT-t

Probalnek meditalni megnyugodni, hatha elmulik


Mibol gyogyultal ki? Mi volt az, amibe majdnem belehaltal? Milyen kezeleseket kaptal?

2019. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki! Ez mind így igaz amit leírtam! Hívtunk szerelőt semmit nem talált! Aztán nem szekrény tünt el!!! Olvass rendesen! Az ajtó amit kulcsra zártam, igenis ki volt nyitva az ajtó, a két kutyum meg furcsán nézett, fel vettem videóra! Eltünnek dolgaim, valami megmozdítja a poharakat amik lógnak a falon amolyan dísz, és igen vannak házak ahol lekapcsolódik a fő villanykapcsoló, az amivel vissza lehet nyomni az áramot hogy legyen.... ilyenkor tudom hogy .... a ház tele van emberi szemmel nem látható lelkekkel! Nem halucinálok, más vagyok mint a többi! Más vagyok mint egy átlag ember. Én amolyan közvetítő vagyok az élők és a nem élők között. Csak kíváncsi lettem volna arra hogy hány emberrel történt meg ilyen! Amúgy milyen pontokat lehet gyűjteni, nem is tudtam róla, mert akkor... Nem erre iranyult a kérdésem!
2019. dec. 30. 10:25
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Hogyne, te vagy az alvilág kapuja, sőt már lassan te leszel jézus.

Csak elképzeled.

2019. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!