Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent az ha bárhova...

Mit jelent az ha bárhova beteszem a lábam, ott a központi villanykapcsolók leoltõdnak, és furcsa dolgok történnek a lakásban?

Figyelt kérdés
Miért történnek ezek mindig velem? Az égők kiégnek,az ajtó kinyitódik pedig kulcsra van zárva, szekrények, eltünnek reggelre a kitett dolgaim, tárgyak.. A napokban darabjaira szilánkosra tört el egy szinte vadi új fedő, mintha valami szorongatás után széttörte volna, elállítódik a beállított, mosógép programja, stb... Még sorolhatnám... Nem az én házam, azért azt leírnám, de borzalmas dolgok történnek itt! De az is izgi és számomra elég furi hogy egy pár éve kezdődtek ezek a dolgok velem, nagyon beteg voltam, kis híján meghaltam,meggyógyúltam azóta bárhova beteszem a lábam (hàz) Leóltódik a fő villanykapcsoló, na Innen már tudom hogy itt is kezdődik minden elölről ha sokáig tartózkodom a házban! Mi ez az egész? És miért van az hogy látom az embereket, tudom éppen hol van és mit csinál, esetleg mit szeretne kérdezni, akiket régebről ismerek. Szóval öhöm, hallom a gondolatait az ismerőseimnek. De van mikor spontán találkozok valakivel mondjuk egy bevásárló van, és tudom mit fog kérdezni. (Ezt mindenki tudja, hogy hallja az emberek gondolatait? ) És össze füghet ez mind a fentiekben leírtakkal? Várom nagyon a válaszotok, segítsetek! Köszönöm!
2019. dec. 29. 01:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valamire nincs magyarázatod, még nem lesz természetfeletti.
2020. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ez kedves Anonim! Mindenre van magyarázatom! Én már túl vagyok a természet fölöttin kedves! Köszönöm a kommented!!! Gyenge ez a civilizáció nekem
2020. jún. 6. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!