Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A halál utána a személyiségünk...

A halál utána a személyiségünk más létformában tovább él ki hisz ilyenben?

Figyelt kérdés
Tehát ki hisz olyanban hogy a halál után van élet illetve a személyiségünk más létformában más provianciában tovább él illetve szerintetek létezik túlvilág pokol esetleg más dimenziók???

2020. jan. 24. 16:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
hát ugy gondolom volt egy telefon na most az egty telepatikus mező ahogy egmyással komunikálunk egy lézető térkép amin állunk mint egy maga személyiég és mivel kiadtam a kezemből olyan mint ha öngyilkos lettem volna lehet ilyen pluszban mint ha belértve az ismerősöket akikkel komunikáltam végeztem ki volna lehet ilyen ??
2020. jan. 27. 10:09
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nyelvész se gépész, de azért itt van baj...

de kb értem mire gondolsz....

az a telepatikus mező, hivatalosan elektromágnes, ami mindenhol jelen van. Azzal, hogy neked véged nem károsul sem a mező sem a környezet csak nem vagy nehezen érnek el.

Vagy ha te vagy a felhasználó és készülékről készülékre haladsz az elviekben közel áll a reinkarnációhoz.

Ha te mint telefon amit kiad (leejt, kidob, törik, elad, vagy lejár) lehet a vég a halál akár öngyilkosság is. de attól még az ismerősök élnek csk te készülék pusztul, övék nem csak nem kapcs te ez lehet szomorú nekik, de sem ők sem a mező nem sérül azért mert te készülék rip. azaz nem gyilkosság... ha te készülék küld vírus más, amibe ő készülék nem kapcs mező, gyilkosság, vagy te mint személy földhöz csap her phone


gondoltamkiprobalomhathakonnyebbenmegertjukegymasthasonnyelvezetteldehogykicsitkonnyebblegyenelhelyeztemnehanyvesszothagondolodbeszelhetunkgmcsstillusbanisdeaztqrvaranemertisenkisehamagyarvagyeroltesdmarmegmagadbassodekezetpontvesszoragnemvagyvogonhogyhansulynelkulirjsrohadtulnehezkisakkoznimitisakarszmondaniszovalimeegykisfejtorosemmicsakragokaszavakvegensoksikertkacsintkacsint

2020. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
létezhet ilyen hogy valaki kiadja a telefont keziből és ugynazokat áttéli mint aki szüleit illetve önmagát egész személyt pusztítaná el és felszívódik de utánna jön egy uj test és az agy emléke viszont megmarad de a személy és a tudatja illetve a proviancia a tábla ahol játszunk a saktábla a provinacia elpusztul?
2020. jan. 27. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!