Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mással is volt már hasonló eset ?

Mással is volt már hasonló eset ?

Figyelt kérdés
Este jöttem haza,alapvetően nagyon szeretek este vezetni,de ez életem leghosszabb 20 km-es szakasza volt.Nagyon jól ismerem ezt az utat,de most minden olyan más volt.Amint elkezdtem ezen kissé elhagyatott szakaszon menni először egy félelem érzés kapott,mintha az autóban rajtam kívül más is tartózkodott volna,pedig tudtam hogy nincs rajtam kívül senki a kocsiban,de az érzés akkor se akart elmúlni.Utána a rádió vacakolt,időként az adást teljesen érthetetlen beszéd,statikus zaj zavarta meg.Erre még volt is magyarázatom hogy biztos gyenge a vétel,bár bőven az adó vételi körzetében voltam,ami még nyomasztóbb volt hogy ez a rövid szakasz kb 1 órásnak tűnt,amikor megláttam a város fényeit kicsit jobb érzésem lett.Sose volt ilyen rossz érzésekkel teli utam.Másnak is van hasonló élménye ?
2020. okt. 25. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

[#2]

Nagyon szépen köszönöm a lepontozást, nem értitek a viccet. Miattatok buktam az 5. szintet

2020. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!