Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek egy ember telepati...

Noahh kérdése:

Szerintetek egy ember telepatikus képességgel + egy érzéssel, képes az egész tömeg hangulatát magával sodorni, ha ők vevőek rá?

Figyelt kérdés

Példa:

Ha belépsz egy nagyobb tömegbe pl. egy bulizó helyre, akkor érzed ahogy a tömeg hangulata, jókedve magával sodor, de csak ha nem hat rád belső elnyomás (szomorúság, egó stb. vagy tudatosan figyeled a dolgokat és az miatt nem érzed a vonzást) és csak egy cél vezérel titeket, hogy jól érezzétek magatokat.

Itt az ok:

Milyen érzéssel tölt el az mikor egy koncerten vagy ? Ugye kérdéses, hogy tetszik-e az előadó vagy hallgatod-e a zenéjét. Nekem volt olyan esetem, mikor nem voltam oda kimondottan egy zenekarért, de még is jól éreztem magam a koncerten, a gondolatom erről a buliról, hogy jó volt a hangulat.


(Szerintem a korona vírus is ezért okoz ekkora stresszt, mert belső dolgok is közre játszanak.

Nem csak a külső számít.

Ki milyen véleménnyel van erről a dologról?)


Az első kérdésem lehet, hogy nem lehetséges egy embernek, de gondoltam

megkérdezem, hát ha ti többet tudtok mondani.

Ilyen dolgokon gondolkozni 😂



2021. jan. 17. 23:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Öhm a példa szerintem igaz. Elég sok buliba voltam és figyeltem az ilyen dolgokat nem csak ez az egy példám van, de gondoltam elég lesz.
2021. jan. 17. 23:58
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem telepátia... Ha valakit valamilyen hatás ér, reagálhat rá akaratlanul és tudatosan is. Attól, hogy hasonlóan viselkedünk még nem történt közeg nélküli információ csere...
2021. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen nem telepátia az “hangulat”, magára az érzésre próbáltam célozni. A telepátia az csak egy + lenne, amivel talán tudod irányítani.
2021. jan. 18. 00:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs telepatia. A kerdesed tobbi resze innentol csak fantazia, 'wishful thinking', es egy jo adag 'jajdejolenne, jajdejovolt'.
2021. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ne kommentelj ha tudatlan vagy. Köszönöm.
2021. jan. 18. 00:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

😂

Ezt jó volt olvasni...


Erről szólnak az előadások. Egyszóval retorika... Tömeghipnozis.

Nincs benne varázslat, tanulható.

De amúgy igen képes átadni a hangulatot, érzést...

2021. jan. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem érzel ellentmondást:

"egy ember telepatikus képességgel + egy érzéssel, képes az egész tömeg hangulatát magával sodorni" és

"érzed ahogy a tömeg hangulata, jókedve magával sodor" között?

.

Ha te hatnál a tömeg hangulatára, akkor az egész bulizó, magát emelkedett és jó hangulatban érző tömeg elkámpicsorodna, bánatossá válna.

.

Nem szabad a római pápát a pápai romával összekeverni!

2021. jan. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

dubitus

Szóval nem értelmezted.

Érzed ahogy a tömeg hangulata, jókedve magával sodor..

Ez csak egy példa, hogy létezik az, hogy magával tud sodorni egy csapat hangulata.

Mivel gondoltam lesz pár olyan ember aki nem így gondolja, hogy ez létezik.

És igen jó a meglátásod pont erre lennék kiváncsi, hogy egy ember képes lenne-e rá, de fel is tettem a kérdést.

Képzeld el van olyan dolog ami engem is boldoggá tesz ezen ne aggódj, hogy úgy belemernék kezdeni, hogy másoknak kára keletkezne belőle persze, ha lehetséges

Empátiának hívják és ez lenne az az érzés amit nem neveztem meg ami talán mást is okozna az emberekkel nem csak okoskodnának, ha nem bele látnának jobban a helyzetekbe és könnyebben fejlődnének.

2021. jan. 18. 07:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Zárójelbe megjegyezném:

(nem azért mész be a tömegbe, hogy jól érezd megad??)

Adok egy példát én is,

adott egy közép iskola, érkezik egy koros kopaszodó, komor képű figura. Aki valami "hú de nagy dologról tart előadást" (lukas órád lenne) De mivel ez "szabadon választható program", amire KÖTELEZŐ! beülni. Képzelheted a diákok alap hangulatát...

Szrá röhögtük magunkat. Érdekesen adta elő az amúgy száraz anyagot, mikor zsibbadt a tömeg benyögött egy épp oda illő viccet vagy beszélgetést indított.. és nem a sablonos "Kérdés?" ...

Szóval igen lehet, 1 ember képes tömegekre hatni, de nem "telepatikus képességgel + egy érzéssel"

Hanem az előadó művész teremti meg a hangulatot, közérzetet.

Lehet ő is rossz paszban, de akkor otthon az üres pohárnak is beszélhetne. Ha valamit át akar adni meg kell ragadnia a közönséget...


Telepatikusan annyi tapasztalatom van, hogy tesómmal cselekvéseket, anygi vágyakat küldünk egymásnak "be akarsz menni a szobába...", Főzni szeretnél egy Kv-t?" és amikor megfogta az adagolót odaszólok neki, ha már kávét főz főzzön nekem is! néha ekkor visszaszól h "b@zd, nem is akartam inni!"

Úgyhogy a tapasztalataim alapján a tömeg telepatikus ráhatása így nem működik... úgy, hogy BOLDOG VAGYOK! és mindenki boldog. parancs szavak, utasítások, anyagi vágyak mégy csak csak. de egyszerűbb és hatékonyabb kinyitni a szánkat. Ezekre az előadóművészek, az üzletemberek/asszonyok és a politikusok a jó példa.

2021. jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem csam vevőnek kell lenni rá, hanem az efféle energiák befogadására energetikailag nyitottnak is.
2021. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!