Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Azt hiszem hajlamos vagyok...

Azt hiszem hajlamos vagyok telepatikus képességekre és elég erősen mit tegyek?

Figyelt kérdés
én eddig mindenféle ilyen tipusu dolgokban szkeptikus voltam de mostmár annyi jel utal erre,hogy muszáj elhinnem különben becsapom magamat... igazából az,hogy mit tegyek ezzel arra céloztam,hogy kicsit félek ezektől a dolgoktól milessz ha mások rájönnek és akkor megakarnak majd ölni meg hasonlók.
2014. júl. 22. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj privátban :)
2014. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány ujjamat mutatom?
2014. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3
2014. júl. 22. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Kitalálom a "kedves"szomszéd ajtaja elé szórtad tegnapelőtt a szemetet.. Èn is van hogy megérzek dolgokat de nem mindig hiszem el..
2014. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is ujjam. Asztalos vagyok :)
2014. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez vagy kamu kérdés és nagyon unatkozol, vagy igaz. Ha igaz akkor ilyenektől ne félj, hogy megölnek, mert ez hülyeség. Ki akarna emiatt megölni.


Üdv.: Az Időtlen

2014. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"kicsit félek ezektől a dolgoktól milessz ha mások rájönnek és akkor megakarnak majd ölni meg hasonlók."


Ez nem vicces csak unalmas már annyi sok troll kérdés volt itt, hogy ezeken már nem lehet nevetni nem tudsz újat mutatni humorérzéked sincs.

2014. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogyan jöttél rá EGYEDÜL?

A telepátiában azt tudod, amit mások KÜLDENEK.

2014. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!