Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranormális élményeiteket...

Paranormális élményeiteket elmesélnétek?

Figyelt kérdés

Tartsunk egy kis storyzgatást! :)

Nekem itt van két történetem;

1. Olyan 9-10 évesen hárman bujócskáztunk és én voltam a hunyó, de mivel így sokkal parásabb volt, lekapcsoltuk a villanyokat és a korom sötétben játszottunk. Kerestem a tesóimat, és a bátyám szobájában hallottam, ahogy motoszkál valaki a szekrényben úgyhogy odamentem hogy kinyissam és hirtelen mindketten megjelentek a hátam mögött, hogy már jó ideje nem találtam meg őket. Nagyon megijedtem, mert a szekrény tele volt cipősdobozokkal amiknek jellegzetes hangja van, ha valaki rálép. Nagyon para volt.

2. 12 évesen gépeztem a szobámban fülhallgatóval a fejemen, amikor láttam hogy az ajtóm előtt (volt az ajtón egy torz ablak) egy pillanatra valaki elállja a fényt. Azt hittem, anyukám jött haza, ezért kimentem köszönni neki, végül senki nem volt a lakásban.


Várom a ti történeteiteket!



2017. jún. 5. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

el mentem a barátokkal inni hosszúra sikerült az este és egyikünk se emlékszik rá hogy hogyan kerültünk haza

szerintünk teleportáltunk

2017. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
1 .egyszer láttam egy szürke ködszerű árnyat elsuhanni a mezőn. 2. rajta kaptam egy fekete árnyat ahogy néz befele az ablakon . kiskoromban láttam egy nénit álldogálni a folyosónkon (aki tuti hogy szellem volt).
2017. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%

a második hozzá szóló vagyok most komolyan :D hát volt jó pár hallottam is láttam is

de azokrol nem itt fogok beszélni :D

2017. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Szelfiztunk a barataimmal, es nem volt ott rajtunk kivul senki. Nagyon sok kepet csinaltunk, igy sorozatban lottuk oket. Mikor visszaneztuk oket, az egyiken ott volt egy kisgyerek. Mikor fotozgattunk nem volt ott, mind a negyen emlekszunk! :D


Apu nagynenje meselte, hogy miutan az apukaja meghalt, evekkel kesobb is lehetett hallani a hazban a lepteit. Ugymond igy "csoszogva" jart, szoval eleg jellegzetesen.


Apu meselte hogy az o apukaja halala utan kb egy hettel csongetett valaki. Negyen voltak bent a hazban, a csengovel azota sem es elotte sem volt semmi baj. Egyszer vsak megszolalt, apu lement hogy kinyissa az ajtot. Friss ho esett nem sokkal elotte es egy labnyom sem volt.


Sokszor hallom keso este, hogy recseg a padlo, mikor nincs is ott senki.


A tesom es az unokatestverem is meselte, hogy miutan a mamajuk meghalt, felkeltek ejjel, es valaki ult az agyon es nezte oket. A tesom otthonkas nenire emlekszik, ez kb ket eve volt.


Az osztalytarsam a mamaja halala utan lepteket hallott, es egyszer ugy hallottak (Tobben) mintha szolt volna. A huga sotet alakot latott allni az ajtonal, eleg kripi lehetett.😂

2017. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért kell gyökérnek lenni, ha nem érdekel a téma, nem kell ezekre a kérdésekre rámenni, és nem kell itt baszakodni..

Azoknak pedig külön köszönöm akik normálisan válaszoltak! :) Jöhetnek még storyk! (Légyszi ne kötözködjetek, én sem ártottam nektek....)

2017. jún. 6. 18:11
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

eddig elég laposak a sztorik :D

de én biztos nem mesélek :D nem igazán szeretek rólluk beszélni :D

2017. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Egyszer a gyakorin kerestem kérdést a paranormális jelenségek témakörében és a válaszolók közt egyetlen nagypofájú, lekezelő f.aszfej sem volt, aki gúnyolódott volna a kérdésen. Ja, mégsem, bocsi.
2017. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ennyit várhattam tőletek. Nem tudom mire jó ez, de oké, akkor legyetek mind gyökerek. Semmit nem ártottam nektek de teljesen mindegy. Gratulálok! :))
2017. jún. 7. 06:11
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Dédim házában volt egy tisztaszoba, ami a férje halála után nem használt legalábbis a célnak megfelelően nem, vendég oda nem tette be a lábát de ott voltak a közös képeik, a férjének a cuccai, tele volt emlékekkel az egész szoba. Ez a szoba nyáron is olyan hideg volt, hogy párásak voltak az ablakok, ha bementél még a lehelet is látszott a legnagyobb kánikulában is. A dédi mindig mondta hogy egyedül ne menjünk be a szobába, és ne is leskelődjünk. De hát kíváncsi voltam, egyszer mikor a dédi kint volt apummal a kertbe, bementem a házba, és kukucskálni kezdtem, bemenni nem mertem mert féltem. :D És az ablakkal szembe volt egy régi fajta ágy, azon halt meg a férje... és ahogy kukucsáltam azt láttam, hogy besüllyed az ágy mintha ráugrana valaki teljes erőből még a recsegést is lehetett hallani hát én úgy megijedtem azóta se tudom ez mi lehetett... a dédi is meghalt azóta a tiszta szobába is normális idő van.
2017. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
9-es vagyok. Eszembe jutott még egy. Pár éve meghalt keresztapám, hirtelen és tragikus módon. Aznap amikor meghalt, este feküdtem a szobában, egyszer csak hirtelen villanásra lettem figyelmes, odanéztem, és két fénygömböt láttam lassan suhanni át a falon egy nagyobbat és egy kisebbet. Szerintem a mamám lehetett aki keresztapuval körbejárta a családot, mert aznap este rá pár percre anyu is látta és ő mondta előbb, hogy mit látott. Mondjuk lehet gömbvillámot láttunk a fene se tudja. Az meg a temetés után volt, hogy egyedül voltam otthon, apa elment hajnalban dolgozni én meg előző éjjel lázas voltam leizzadtam alvás közbe ezért miután elment dolgozni lefürödtem. A fürdő a konyhából nyílik. Azt hallottam hogy valaki a fiókokat kihúzza, tologálja a széket. Azt hittem anya ért haza mert ő meg éjjeles volt. Ki is szóltam neki de nem válaszolt. Végeztem a zuhannyal, a konyha szét volt pakolva, a fiókok kihúzva, a székek kitolva, a szekrényajtó nyitva. Ekkor sem kapcsoltam azt hittem anya hagyta úgy rendet raktam, mentem be akkor láttam hogy a bejárati ajtó belülről be van zárva hisz miután apa elment bezártam az ajtót benne volt a kulcs, ránéztem az órára még bő fél óra kellett hogy anya hazaérjen :D úgy megijedtem, frissen fürödve köntösbe kiültem az udvarra nem mertem bent maradni elmeséltem anyának mi történt szerencsére hitt nekem. Utána szétnéztünk nem-e nyitva maradt egy ablak és bejött valaki de minden tökéletesen be volt zárva rajtam kívül nem volt más otthon de én meg zuhanyoztam.
2017. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!