Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van olyan, hogy abortusz után...

Van olyan, hogy abortusz után valakivel kapcsolatba lép a gyermeke szelleme, vagy újra odaszületik hozzá?

Figyelt kérdés
Ha valaki nagyon bánja az abortuszt, vagy legalább szeretne bocsánatot kérni amért nem vállalhatta őt?

2021. júl. 3. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Én biztos nem akarnék olyan helyre születni, ahonnan már egyszer kilöktek.
2021. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Grimfox ***** válasza:
78%
Egy embriónak még nincs kifejlett szelleme, ami itt tudna ragadni, vagy +visszatérhetne". Az a szellem, ami itt tud ragadni, vagy vissza tud térni, már a születés után épül fel. A lélek pedig nem kísért, embrió korban még alig van kötődése a világhoz. Az anya bűntudata viszont tud szellemjelenséghez hasonló dolgokat produkálni. Hogy a lélek újra megfoganhat e ugyanannál az anyánál, csak későbbi időpontban, azt nem lehet megmondani, de nem lehetetlen.
2021. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogyha például a gyerekről álmodik, vagy mindig valahogy úgy érzi, hogy ott van?
2021. júl. 3. 18:19
 4/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Azt a bűntudat, vagy ahhoz hasonló érzés kelti. És az ebből származó tudattalan, és tudatos stressz.
2021. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, nem történt semmi baj. Ne emésszen.
2021. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főleg Grimfoxnak. Sajnálom hogy valaki képes volt lepontozni.
2021. júl. 3. 22:41
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehet olyan lélek, akivel kötelék van köztetek és ha most nem is sikerült, későbbiekben lehet még ő a gyermeked. A kommunkikáció tehát nem biztos, hogy hiába való, sőt, nagyon is érdemes, viszont még akkor is bizonyára marad egy törés az egész folyamatban. Ki tudja, mennyire lehet rajta javítani.
2021. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Grimfox ***** válasza:
86%
Ha muszáj a kérdező családjában megszületnie valakinek, akkor még úgy sem tudja elkerülni, hogy ő maga nem vállal gyereket. Akkor rokon gyerekeként fog megszületni, és úgy kerülnek közel egymáshoz. Vagy családon kívül születik, de valahogy a családba kerül. Ha a karma elkerülhetetlen, akkor valamilyen módon meg fog történni. A legegyszerűbb persze az, ha ő maga vállalja a gyereket. Azt persze nem tudja majd megállapítani, ugyanaz a lélek öltött e testet. Az ilyesmit nem lehet látni, megállapítani.
2021. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érezni lehet.

Én kicsit több, mint 2 évvel a gyerekem születése előtt láttam egy kislányt a szobámban, amolyan "belső látással", először csak éreztem valaki jelenlétét és furcsa mód, nem keltett bennem félelmet, mint máskor, aztán rákoncentráltam és egy kislány volt az, egész pontosan "láttam" milyen és nagyon jó érzés volt ez a tapasztalat. Nos, akkoriban eszemben sem volt gyerek, még párom sem volt! Én is nagyon fital voltam még. Még le is rajzoltam a kislányt és kérdezgettem szüleimet, hasonlít-e valamelyik rokonunkra? De nem derült ki, kit láthattam . A kislányt nem láttam utána illetve nem érzékeltem, hosszú ideig, viszont felgyorsultak az események, hamarosan megismerkedtem leendő férjemmel és az említett tapasztalat után kb 2,5-3 évvel megszületett a kislányom. Akkor ujra feltűnt az egykor a szobámban látott kislány, csak akkor már álmaimban.

Aztán ismét pár év múlva, ahogy kezembe került egy kb 5 éves kori fényképem a lányomról, ahogy ott ült az ágyamon, fenékig érő hajával, azzal az álmaimbol már ismert mosolyával, még a kis ünneplö ruhája is pont olyan volt, mint sok évvel az előtt, mikor először megéreztem a jelenlétét, akkor már kétségem nem maradt afelől, hogy a lányomat láttam, illetve érzékeltem anno...

Másik gyereket is láttam később,hasonlóan, az egy kisfiú volt, de nála nem éreztem azokat a jó érzéseket, mint a lányom felbukkanásánál. Inkább szomorúságot és kétségeket. Pontosabban azt, mintha a kisfiú hozzám tartozna, valahogyan, de valami mégsem stimmel... A fura az, hogy a kisfiú se rám, sem az akkori páromra nem hasonlított. Kicsit olyan érzés volt, mintha a kisfiú jelen lenne körülöttem, de elválasztana tőle valami "fal"...

Nos, nem lett másik gyermekem, elváltunk, jött egy másik kapcsolat és most így kb 20 évvel később, exem gyermekéről készült fotókban vélem látni azt a bizonyos kisfiút. Ebben már nem vagyok annyira biztos, mivel az arcvonásai ebben az esetben nem egyeznek teljesen a régebben látott kisfiuéval, ami persze ligikusnak is mondható, hisz más az anyja... de eléggé ismerős érzéseket kelt bennem.

2021. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Perszeee.

Egy jóbarátom is abortált, utána megszületett a nővére, majd jött ő megint.

2021. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!