Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Aki ilyen paranormális esemény...

Aki ilyen paranormális eseményt tapasztal meg, azt józan ésszel hogyan tudja feldolgozni?

Figyelt kérdés

Már több furcsaság is történt a házunkban, nem akarom mindegyiket leírni.

ma reggel volt eddig a legdurvább,igazából annyira durva volt, hogy nem is tudjuk mit csináljunk.Tudom hogy vannak itthon is olyan tudósok, akik fizika mellett foglalkoznak paranormális események tanulmányozásával.Lehet hogy egy ilyennek kellene szólni, hogy különféle erővonalakat nézze meg a házban.Jobb nem jutott eszembe.

Reggeli közben történt.

Beszélgettünk,majd anyu felállt az asztaltól.A konyhapulthoz ment.Tele az asztal tányérokkal, mert reggeliztünk.

Ekkor olyan hideg fuvallat lett a konyhában, majd kicsit fura büdös,mintha rothadó szagot éreztünk volna mindannyian.

Anyu üres felé az asztalnak, az asztal közepéről az egyik tányér elkezdett mozogni, de a többi nem.Hirtelen mindenki megijedt, kicsit hátrébb húzódtunk az asztaltól.

Ami utána jött, hát megmondom őszintén, szájtátva nézte mindenki.

A tányér az asztal közepétől elkezdett csúszni az asztal széléig, majd nem egyenesen leesett, hanem mintha valami anyuhoz akarta volna vágni a lába elé repült.

Annyira durva volt látni, anyu összerezzent, tesóm még sikított is egyet.

mi a fene az ami ilyet tud okozni?

Azóta is olvasgatok a neten, csomó ilyen infót meg leírást találtam erről a témáról.


2021. szept. 25. 12:31
 1/8 Grimfox ***** válasza:
80%
Poltergeist, elég jellegzetesek a tünetei. Van legalább egy tinédzser a házban, esetleg fiatal felnőtt a 20-as évei elején? Ha van, frusztrált, feszült, volt esetleg a közelmúltban valamilyen feszültség közte, és az édesanyátok, más családtag között? Vagy a családon kívül valakivel, akivel nem sikerült a problémát megoldani?
2021. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Elfojtásokból származó tudatalattiban felgyűlt pszichikus energia ami származhat élő embertől vagy már nem lélegzőtől...eredeti szándékától-töltésétől,erejétől függően pusztít,a rothadó szag (rég eltemetett bomló érzelmek) ezzel az entitással jön a felszínre 1-1 ilyen akció során,hogy végleg kisüljön..ha idővel erősödnek az észlelések akkor ott van a családban az aki táplálja...egy szellemnek rengeteg energiájába kerülne az ilyesmi akár végleg lenullázhatja magát aminek nincs sok értelme...hamarabb feladják..
2021. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tudi333 ***** válasza:
41%
Ijesztő, de nem tudnak csinálni semmi komolyat. Nyugodjatok meg, nem lesz semmi gáz! A félelemből is táplálkozhatnak, tudom, könnyű momdani, de nem kell félni ezek miatt a történések miatt.
2021. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az erővonalak nem pukiznak a konyhába hideg fuvallattal karöltve és tányérokat sem mozgatnak annál sokkal jólneveltebbek..

Kisfaludynak szólj,hátha meglátogatja a házatokat erővonalakat keresgélni..te mit keresel az ezotériában???

2021. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát én sajnos minden para dolognak utánamentem, de mindenre van kb logikus magyarázat, bár lehet csukott ablaknál a szellemek mozgatják a függönyt, de hát nem bántanak akkor se tehát jófejek :'D
2021. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Először én is megijedtem, nálunk a lámpák pislognak. Volt villanyszerelő, de nem talált gondot. Azóta volt, hogy arra értünk haza, hogy le volt esve a csillár, néha a képek esnek le. Úgy döntöttem, nem foglalkozok vele. Néha a bokámat fogja meg egy hideg kéz(olyan érzés). Volt egy szerettem, akinek a halálát nem tudom elfogadni, lehet hogy ő, vagy simán tényleg csak a fizika törvényszerűségei. Nem csinálok semmit, ezzel élek együtt.
2021. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SZücsöm ***** válasza:
68%
Kérdező ha legközelebb hideget/büdöset éreztek készítsétek a kamerákat.
2021. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Józan ésszel nem lehet feldolgozni.
2021. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!