Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ilyen paranormális dolgot...

Ilyen paranormális dolgot hogy lehet megmagyarázni?

Figyelt kérdés

Több kisebb dolog történt már a házban, ma reggel mikor a család reggelizett, azt hittem hogy ezt álmodom.

Körbeültük a reggeliző asztalt,közepén volt egy váza virágokkal.Asztal telepakolva kajával.Elkezdett a váza remegni, mindenki nézte de az asztalon semmi más nem.Hiába voltak ott tányérok, csészék.Majd a remegés után elkezdett csúszni az asztal széle felé,nem lesett utána hanem mintha valaki eldobta volna,hozzávágódott a szembe lévő konyhapulthoz.

Gyerekek berohantak a szobába, kicsik még,nem értik mi volt ez.

Akinél történt már valami hasonló, megmagyarázhatatlan esemény,leírná mi volt az?

Mik voltak még utána?

Nálunk ennek előzményeként sokszor volt, hogy bejöttünk az ajtón a kulcsot leraktuk az előszobaszekrénybe, majd akartunk lemenni és sehol a kulcs.Fél óra keresés után az íróasztalom fiókjában találtuk meg.

Rendszeresen leesik még kisebb nagyobb tárgy,falról képek, rendszeresen halljuk főleg este lefekvés után hogy a konyhában a mosogató csurgatóban, a tányérok zörögnek, leesnek a mosogatóba.Ki sem merünk menni ilyenkor?

Akinél volt ilyen, mikor szüntek meg ezek a dolgok?

Mit csináltatok?


2021. okt. 10. 10:19
 1/5 anonim válasza:
29%
Egy Xanax bevétele után.
2021. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Akkor szűnt meg, amikor az ilyen kamu dolgok kiírásával felhagytam. Mit csináltam? Nem írtam ki ilyesmiket. Javaslom neked is.
2021. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Úgy lehet magyarázni, hogy sok ember szándékosan hazudik ilyesmiket, szintén sok ember pedig beteg és tényleg lát olyan dolgokat, melyek a valóságban nincsenek ott.

Én szívből kívánom neked, hogy te az előbbi csoportba tartozz.

2021. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Egy barátom egy időben foglalkozott azzal, hogy itt ragadt szerencsétleneket tovább taszajtott.


Most őszintén. Akinek az az öröme, hogy halála után másokat baszogat, összetör mindent, és felfordulást csinál, nem hagy aludni.... Az ilyen nem fog magától hazatérni.

2021. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Azt javaslom neked, élvezd. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg! Mindjárt itt a karácsony. Összeültök a rokonokkal, ezen fogtok röhögni, és tárgyalgatni a karácsonyfa mellett! Ha nálunk ilyesmi történne, mi is ezt tennénk. Remélem, hasznos volt ez a válasz...
2021. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!